Kayla Itsines to jedna z najbardziej wpływowych kobiet w świecie fitnessu. Nieustannie inspiruje ludzi do udoskonalania ciała. Jest prawdziwym przykładem zdrowego stylu życia. Niedawno wyjawiła fanom, dlaczego nie pije alkoholu. Choć nie jest tajemnicą, że napoje alkoholowe są wypełnione setkami kalorii, decyzja Kayli nie ma z nimi nic wspólnego.

Chciałabym być wzorem dla młodych dziewcząt. Chciałbym, aby wiedziały, że jeśli nie chcą, nie muszą pić. Jestem dumna, że mogę rozpowszechniać taką wiadomość. Nie musisz pić alkoholu, aby się do kogoś dopasować! Możesz być towarzyska i dobrze się bawić- bez alkoholu.

style="overflow:hidden;">

ZOBACZ TEŻ: Nie była na diecie i nie chodziła na siłownię… Jak schudła ponad 30 kilogramów?!

Fitblogerka dodała, że chociaż nie lubi pić, nie ma nic przeciwko osobom, które lubią alkohol. Kayla ma wielu klientów, którzy od czasu do czasu piją, a jej narzeczony Tobi, uwielbia wypić kieliszek wina do kolacji.

Piłam alkohol, ale nie jest to coś, co w ogóle mnie interesuje. Nigdy nie lubiłam jego smaku, tego, jak się po nim czułam oraz wszystkich doświadczeń z nim związanych. Nie piłam alkoholu przez 6 lat (prawie 7) i chyba już nigdy nie będę go piła.

style="overflow:hidden;">

Kayla nie boi się mówić szczerze o trudnych kwestiach. Jej ostatnie pozytywne przesłanie dotyczące alkoholu to kolejny powód, dla którego możemy nazywać ją wzorem do naśladowania.

⭐️”Do you drink Alcohol?”⭐️The simple answer to this is no, I don’t. I have of course tried alcohol before, but it’s just not something that interests me at all. I never really liked the taste, the way it made me feel, or any of the experiences I had associated with it. I have not had alcohol in 6 years (almost 7) and I probably will never drink it again. This isn’t me trying to raise myself up or make anyone feel bad for drinking it, it’s just something that I have chosen for MY life. I have many clients that go out and have an occasional drink, Tobi will have a nice glass of wine with my dad at dinner sometimes, but I personally choose not to drink. I feel that I am a role model for a lot of young girls and I would love to show them that it’s okay not to drink if you don’t want to. I am proud to spread that message. You don’t need to feel like you HAVE TO drink alcohol to fit in. You can still be social and have fun without it. 💛😊 www.kaylaitsines.com/app

Post udostępniony przez KAYLA ITSINES (@kayla_itsines)