Ślub Fergie i Josha Duhamela trzymany był w takiej tajemnicy, że nawet goście do końca nie wiedzieli, gdzie odbędzie się ceremonia, nie mogli też korzystać w własnych aparatów fotograficznych.

W sobotę para powiedziała sobie „tak”, a już wczoraj na stronie internetowej US Weekly znaleźliśmy zapowiedź tego, jak wyglądała młoda para.

Panna młoda miała przygotowane dwie suknie od Dolce&Gabbana. Na okładce magazynu widzimy tylko tył jednej z nich – obcisłej kreacji o syrenim kroju, ozdobionej biżuterią – elementu bardzo charakterystycznego dla wiosennej kolekcji duetu projektantów.

Biżuteria na ten niezwykły dzień została zamówiona w słynnej brazylijskiej firmie jubilerskiej – H. Stern – za niemałą kwotę ponad 6 mln $.

Podczas gdy Josh, również ubrany w D&G, miał prostą obrączkę z białego złota, wokalistka otrzymała złoty pierścionek z wielkim, 4-karatowym diamentem i wieloma małymi wokół, plus złotą obrączkę wypełnioną diamentami.

Fergie miała na sobie naszyjnik Venus z ponad 80 karatami kamieni uformowanych w kształt pasujący do sukni D&G. Włosy także zostały ozdobione diamentami, a na ręku miała bransoletkę w kształcie jaszczurki – uważanej przez rdzennych Amerykanów za symbol mądrości.

Nie zabrakło też ozdób dla druhen – diamentowych klipsów o wartości 3,000 $.

Kilka fotek ze ślubu możecie zobaczyć tutaj.

Jak Wam się podoba Fergie w dniu swojego ślubu?

 Fergie brała ślub w sukni D&G

 Fergie brała ślub w sukni D&G

H. Stern – biżuteria ślubna Fergie i Josha
 Fergie brała ślub w sukni D&G

 Fergie brała ślub w sukni D&G