Otyłość w naszym społeczeństwie stała się palącym problemem. Dosięga ona nie tylko dorosłych, ale także młodzieży i dzieci. Walkę o zdrowie naszych rodaków podjęła telewizja Polsat razem z trenerem Konradem Gacą. 7 września będziemy mogli zobaczyć, jak dzięki ich motywacji do zdrowia wraca grupa otyłych uczestników programu Fat Killers. Zabójcy tłuszczu.

Występujących w programie łączy jeden cel – wszyscy chcą schudnąć i w otyłości upatrują przyczyny swoich problemów m.in. ze zdrowiem, zajściem w ciążę i znalezieniem wymarzonej pracy. Do walki o swoje stanęli z różną determinacją i wiarą w swoje możliwości. Efekty, jakie osiągnęli w ciągu 8 miesięcy trwania programu, są spektakularne. Pokazują, że chcieć znaczy móc i że zmienić się może każdy.

Prowadzący program Konrad Gaca jest twórcą własnej metody odchudzania, a także pomysłodawcą kampanii prospołecznej Chudniesz – Wygrywasz Zdrowie. W walce o zdrowie uczestników wspierać go będą specjaliści z dziedziny dietetyki oraz trenerzy fitness.

Jesteście ciekawi efektów ćwiczeń, jakie Gaca zafunduje chcącym schudnąć? Pierwszy odcinek programu będziemy mogli obejrzeć 7 września o 17.45.


Konrad Gaca – prowadzący program