Wśród zmieniających się z sezonu na sezon jesiennych stylizacji, jeden element wciąż pozostaje w modzie. To ponadczasowy model o klasycznym kroju i bezpiecznych kolorach, który kochają największe fashionistki. Kiedy pogoda zmienia się na jesienną, na ulicach pojawiają się stylizację, w których ten element gra główną rolę.

Długi trench o luźnym kroju w beżowym kolorze to klasyczny już model, który mimo kolejnych propozycji, wciąż pozostaje numerem jeden. Wyglądem przypomina męski płaszcz, ale jest uwielbiany również przez kobiety. A to ze względu na jego ponadczasowość i łatwość łączenia z innymi elementami garderoby.

Najmodniejsze stylizacje na jesień. Te ubrania nigdy nie wyjdą z mody

Trench prezentuje się doskonale zarówno z białymi trampkami, jak i butami typu ugly shoes. Dla osób ceniących sobie elegancki outfit, sprawdzi się w wersji z czarnymi botkami (w tym sezonie koniecznie z krokodylim printem) lub długimi kozakami.

Świetnie wygląda także w zestawieniu z satynową, ozdobną chustą i długą spódnicą. Sprawdzi się także w mniej zobowiązującej wersji z jeansami lub czarnymi spodniami.

Sposoby na szybkie odświeżenie szafy. Nie musisz kupować nowych ubrań

A oto przegląd stylizacji z zawsze modnym trenchem w roli głównej: