Czy wiesz, że koronki są modne od kilkuset lat? Oczywiście jej forma oraz sposób wykonania wyewoluowały, stały się popularne nie tylko w odświętnych stylizacjach, lecz także tych codziennych. Ażurowe wzory wybieramy najchętniej latem, ponieważ ubrania wykonane z takiego typu materiału świetnie przepuszczają powietrze. Największe trendsetterki na świecie chętnie wybierają takie stylizacje, jak koronkowy komplet ze Stradivariusa.

Special offer z Reserved. Dzianinowa sukienka w sam raz na lato za niecałe 60 zł

Kornka nie tylko od święta

Jeśli do tej pory koronkę kojarzyłaś tylko i wyłącznie z eleganckimi stylizacjami, to koniecznie zapoznaj się z tym trendem. Niezwykle modne jest połączenie ubrań typu mesh i koronkowej bielizny, ale nie tylko. Wzory, które wykonane są na szydełku, są również na topie. Kojarzą się z modą lat 70., zwłaszcza jeśli mowa o dopasowanych do siebie kompletach. Świetnie sprawdzą się na co dzień, gdy na zewnątrz pogoda będzie upalna. Ażurowe struktury przepięknie podkreślają opaleniznę i wyglądają wyjątkowo romantycznie. Ten trend pokochały największe gwiazdy, między innymi Julia Wieniawa! W wyjątkowej współpracy ze Stradivariusem powstały przepiękne nowości. Koronkowy komplet jest jedną z nich!

Koronkowy komplet źródło: stradivarius.com/pl

Zero waste podczas pandemii koronawirusa. Jak zadbać o środowisko w trudnych czasach

Koronkowy komplet ze Stradivariusa

Komplet, który znalazł się w kolekcji we współpracy z Julią Wieniawą, wygląda fantastycznie. Składa się z topu bez rękawów z okrągłym dekoltem i szydełkową tkaniną wierzchnią. Dostępny jest w dwóch kolorach: ecru oraz czarnym. Tworzy komplet ze spódnicą o krótkim kroju z wysokim stanem. Ona również pokryta jest wierzchnią warstwą z szydełkowej tkaniny. Możesz ją kupić tylko w jednym wariancie kolorystycznym: ecru. Cena topu to 79,90 zł, a spódniczki – 89,90 zł. Razem tworzą romantyczny komplet w sam raz na letni spacer lub wieczorne wyjście. Jak Wam się podoba takie zestawienie?

Sonda

Stradivarius

Robisz zakupy w Stradivariusie?