Pogodne, jesienne dni to idealny moment dla celebrytek, które uwielbiają prezentować stylizacje. Jedną z nich jest Małgorzata Rozenek, która już nie raz udowodniła, że nie boi się niepogody. Nawet kiedy ta nie rozpieszczała, perfekcyjna pani domu śmiało prezentowała swoje odsłonięte nogi. Mowa tu oczywiście o stylizacji, którą wybrała na mecz Polska-Czarnogóra. Internauci krytykowali ją wtedy za źle dobraną stylizację i „gołe” nogi.

W końcu przyszedł moment na to, aby śmiało zaprezentować to, czym obdarzyła ją natura. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, które zachwyciło jej fanów. Ma na sobie białą tunikę Piu Perte, skórzaną kurtkę z Zary, torebkę Gucci oraz buty Brunello Cucinelli. Stylizację dopełniły krótkie spodenki oraz czarne okulary przeciwsłoneczne. Z największym zachwytem spotkały się jej nogi.

ZOBACZ TEŻ: ROZENEK W LUKSUSOWYM DRESIE KONTYNUUJE SEKRETNY PROJEKT. FANI: NIBY JEST DAMĄ?!

jakie nogi 😍 piękna 💝

wow jakie nogi 👍super laska ❤️❤️❤️

Jak na matke 2 dzieci to swietnie sie Pani trzyma 👍🏻

nogi cudo!!! 😍😍😍😍😍

Choć wielu internautow twierdzi, że Małgorzata jest w naprawdę dobrej formie, znaleźli się też tacy, którzy twierdzą, że nogi celebrytki są za chude. Uważają, że perfekcyjna pani domu jest bliska anoreksji.

Jakie chude nogi ! To było odsysanie tłuszczu ?

Anoreksja bliska 😓😓😓😢😢

Czy Małgorzata Rozenek przesadziła z odchudzaniem?

Here comes the sun 🎶🎵🎶🎵#ootd #streetlook

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)