Każdy krok rodziny Kardashian/ Jenner jest śledzony przez miliony osób w mediach społecznościowych. Nic więc dziwnego, że fani dopatrują się sensacji w każdej nowej publikacji wszystkich znanych sióstr. Niektóre z nich to naprawdę zabawne wpadki, pozostałe to zwykłe posty reklamowe albo… powód poważnych plotek. Tym razem najmłodsza z klanu opublikowała zdjęcie nowego mani, które wywołało falę domniemań na temat drugiej ciąży celebrytki. Czy to może być prawdą?

Kylie Jenner, bo o niej mowa, wrzuciła do sieci zdjęcie świeżego mani. Widzimy na nim długie, charakterystycznie spiłowane u góry paznokcie. Jednak to nie kształt wzbudził najwięcej sensacji, a ich koloryzacja. Paznokcie zrobiono w stylu baby boomer z naturalnym odcieniem od dołu oraz dwoma kolorami u góry: niebieskim i różowym.

Wygląda to tak:

View this post on Instagram

back at it again with nail bae 💅🏼

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Ten wymyślny baby boomer spowodował skojarzenia z popularnym oczekiwaniem na poznanie płci dziecka. Tym bardziej, że niebieski jest bardzo zbliżony do charakterystycznego koloru baby blue bardzo często używanego przy baby shower czy wyprawkach noworodków.

ZOBACZ TEŻ: TYTUŁ

W komentarzach aż roi się od pytań w stylu:

Tym razem będzie chłopiec czy dziewczynka?

Przeglądając jednak instagram Kylie nie sposób pozbyć się poczucia, że celebrytka po prostu lubi oryginalne mani i chętnie się nimi chwali. A może faktycznie tym razem zamierza prowadzić ciążę przed kamerami? Czas pokaże…