Tak, to była jedna z większych metamorfoz polskiego show-biznesu. Najpierw około 3 lata Dominika Gwit postanowiła zawalczyć to, by zrzucić trochę nadprogramowych kilogramów. Udało się. Aktorka zrzuciła wtedy 50 kilogramów! Niestety, jak szybko jej waga szła w dół, tak samo poszła w górę, fundując Dominice potężny efekt jojo…

Dziś po szczupłej figurze aktorce nie ma śladu – nie ma go też po jej tęsknicie za nią!

Dominika już nie raz podkreślała, że nie żałuje tego, że sprawa jej wagi przybrała właśnie taki obrót. Niestety, nie wszyscy fani wydają się akceptować ten fakt. Co więcej, niektórzy decydują się na złośliwości pod adresem aktorki. Widać to m.in. w komentarzach pod jej postami na Instagramie…

myślę, że gdybyś dobrze się czuła w swojej skórze to byś się w tedy jednak nie odchudzała. Poza tym tu nie tylko o wygląd chodzi, ale przede wszystkim o zdrowie.

Przepraszam, że to napiszę, mimo całej sympatii i szacunku do Twojej osoby, ale nie wierzę, że czujesz się szczęśliwa w takim wydaniu. Mimo wszystko serdecznie pozdrawiam i siły do walki życzę.

style="overflow:hidden;">Ostatnio Dominika zdecydowała się odpowiedzieć na jeden z nich…

nie szkoda Ci ciężkiej pracy na siłowni i diety?😤 – zapytała jedna z fanek.

nie 🙂 jestem bardzo szczęśliwa. Zawsze taka byłam. Jestem sobą, czego Pani i innym życzę 🙂 wszystkiego dobrego! Dużo uśmiechu! 😉 – odpowiedziała jej aktorka.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ TEŻ: Dominika Gwit zaręczona! Zobaczcie jej pierścionek zaręczynowy

Myślicie, że Dominika w którymś momencie przestanie się tłumaczyć? A może fani w końcu zrozumieją?