Mimo że trudno to sobie wyobrazić, znaleźli się tacy, którzy głośno komentowali nie tylko suknię Małgorzaty Rozenek, ale i weselnych gości.

Czytaj także: MAMY ZDJĘCIA SUKNI ŚLUBNEJ MAŁGORZATY ROZENEK! (FOTO)

Oberwało się Ewie Minge, która zdaniem wielu zdecydowała się na zbyt skromny look. Projektantka, której zasady dobrego zachowania nie są obce, odpowiedziała na zarzuty tłumacząc swój modowy wybór.

Kochani wielu z Was zadaje mi pytanie dlaczego tak skromnie ubrałam sie na ślub Małgosi i Radka .
Zaproszenie na ślub jest dla osoby medialnej odpowiedzialnością podwójna . Musi mieć świadomość ,ze bedzie w obiektywach fotoreporterów już tylko z powodu ,ze „jest znana „. Można sobie wiec w tych okolicznościach zafundować „wielka promocje ” i nałożyć na głowę np.wielkiego ptaka czy naked dress i zebrać cała uwagę na sobie ….. Można !!!

– zaczęła wyjaśnienia.

Czytaj także: Fotografia Ewy Chodakowskiej ze ślubu Małgorzaty Rozenek podbija Internet

Nie zamierzałam jednak ukraść święta pannie młodej czy podbić je własnym skandalem . To był dzień Gosi i Radka . Dzień ,w którym wszystkie oczy i reflektory powinny byc skierowane na młodą parę. A my w na drugim planie . Żyłam jej sukienką ,bo przecież była tez trochę moja i wzruszyłam sie do łez kiedy składali sobie przysięgę a jej głos o pięknej specyficznej barwie chłodnego srebra drżał z wzruszenia ,trochę z nerwów …a razem z nim drżały nitki starego srebra i postarzane cyrkonie na jej sukience ….. Widziałam wzruszenie i podobne nerwy u Wiktora …jej świadka i wielu innych gości .

Szczęścia !!!! A my wybierając sie na wesele pamietajmy ,ze to nie nasz dzień …..nie konkurujemy z panną młoda . Miłej niedzieli i dziekuje za gratulacje dotyczące sukienki Gosi 💋❤

– podsumowała projektantka i dała pstryczka w nos wszystkim tym, którzy w takim dniu chcą skupić całą uwagę na sobie.

Ewa Minge tłumaczy się ze swojej kreacji ze ślubu Małgorzaty Rozenek

Ewa Minge tłumaczy się ze swojej kreacji ze ślubu Małgorzaty Rozenek

Ewa Minge tłumaczy się ze swojej kreacji ze ślubu Małgorzaty Rozenek