Okazuje się, że pomimo miesięcy dzielących nas od wybuchu afery z Maciejem Zienem w roli głównej, jej echa nie cichną. Co więcej, nierozwiązana do końca sprawa nadal jest gorącym tematem poruszanym w branży modowej i wywiadach.

ZOBACZ TEŻ: Black Butterfilies – najnowsza kolekcja od Ewy Minge

Ostatnio do nieszczęśliwej sytuacji odniosła się w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle Ewa Minge. Projektantka stanęła w obronie swojego branżowego kolegi.

– Bardzo kibicuję Maćkowi i wspieram go w tym, żeby się podniósł, bo każdy ma prawo upaść. Bardzo Maćkowi współczuję tego, co się wydarzyło, i trzymam za niego bardzo mocno kciuki – powiedziała w rozmowie, poczym odniosła się także do sytuacji jego klientek.

– Bardzo często też jest tak, że w tle upadku są zupełnie inne rzeczy i to jest konsekwencja rzeczy, których nie unieśliśmy w życiu, to jest konsekwencja rzeczy, które nam się przez przypadek wydarzyły, których nie zauważyliśmy. Jeżeli on miał wierne klientki, to one pozostały mu wierne. Jeżeli to były osoby, które snobistycznie kupowały w danym momencie na fali projektanta, to pewnie przechodzą do różnych innych marek.

style="overflow:hidden;">Zgadacie się z projektantką?

#EwaMinge: Kibicuję Maćkowi Zieniowi. Każdy ma prawo upaść

Posted by Zeberka.pl on 24 listopada 2015

Ewa Minge stanęła za Maciejem Zieniem: Kibicuję Maćkowi

Ewa Minge stanęła za Maciejem Zieniem: Kibicuję Maćkowi