Okazuje się, że Miss Polonia 2014, Ewa Mielnicka, ma coraz większą ochotę, żeby zająć się projektowaniem mody. Modelka ma już swoją kolekcję butów, którą stworzyła przy współpracy z obuwniczą marką Nessi. Nessi by Mielnicka to kobiece modele szpilek i sandałów na obcasie.

ZOBACZ TEŻ: EWA MIELNICKA W SUKNI PODWIKA NA MISS INTERNATIONAL 2015

Buty, które zaprojektowała nie tylko świetnie wyglądają, ale również są bardzo wygodne. Ta druga cecha to najważniejsze kryterium, którym kieruje się Ewa.

– Często w samochodzie wożę 3–4 pary butów, bym mogła dostosować je do aktualnej okoliczności. Gdyby buty nie były wygodne, nie były wykonane z dobrych materiałów, to myślę, że trudno byłoby mi spędzić tak pracowite dni w podróży. Komfort jest bardzo ważny dla każdej kobiety, a w szpilach musimy zadbać o to jeszcze bardziej – ­mówi Ewa Mielnicka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

style="overflow:hidden;">Okazuje się jednak, że Ewa nie chciałaby poprzestać na jednej kolekcji!

– Mam nadzieję, że z firmą Nessi uda nam się zrobić milion fajnych rzeczy. Kto wie, może następne będą torebki, to marzenie niejednej dziewczyny. Ja już jedno spełniłam, zobaczymy, co dalej. Widzę się bardziej w biznesie niż show-biznesie, dlatego pracuję mocno nad tym, aby udoskonalać siebie, swoją pracę i pomysły – mówi Ewa Mielnicka.

style="overflow:hidden;">Warto wspomnieć, że Mielnicka przebywa aktualnie w Tokio, gdzie przygotowuje się do udziału w konkursie Miss International 2015. Ewa stanie do rywalizacji, w której udział bierze 90 najpiękniejszych kobiet z całego świata.

Chciałybyście zobaczyć jej projekty?

Ewa Mielnicka zostanie projektantką mody? (FOTO)

Ewa Mielnicka zostanie projektantką mody? (FOTO)

Ewa Mielnicka zostanie projektantką mody? (FOTO)

Ewa Mielnicka zostanie projektantką mody? (FOTO)

Ewa Mielnicka zostanie projektantką mody? (FOTO)

– Często w samochodzie wożę 3–4 pary butów, bym mogła dostosować je do aktualnej okoliczności. Gdyby buty nie były…

Posted by Zeberka.pl on 23 październik 2015