Oj tak, Ewa Chodakowska potrafi być seksowna! Udowodniła to nie jeden raz wskakując w szykowne kreacje, w których jej wysportowane ciało prezentowało się fenomenalnie.

Ostatnio trenerka i celebrytka świętowała swoją rocznicę ślubu w Barcelonie. Na romantyczną kolację z mężem założyła bardzo seksowną, czarną sukienkę mini ozdobioną złotymi zamkami, czym pochwaliła się na swoim Instagramowym profilu.

Czytaj także: Ewa Chodakowska została światową ambasadorką Adidas

Fanki są zachwycone takim wydaniem Ewy, a ona sama pyta: „Fit w sukience. Motywuje?” Na pewno!

Uwaga ‼️ Promowanie Przyjaciólki 👭 i to jakiej 💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥Znasz @beasad @beasad @beasad ⁉️❤️❤️ Poznałyśmy sie cztery lata temu ..od pierwszego spotkania zrobiła na mnie wrażenie WOW !! na amen! Oryginalna , bezpretensjonalna, szczera, o sercu wielgachnym sercu jak ten świat … Perfekcjonistka dbająca o najbardziej wyszukane szczegóły .. Mega kobieta z poczuciem humoru, ktore zmywa z powierzchni ziemi najbardziej uznanych komików 😂😂 Jej sposob bycia, przekłada sie na sposob ubierania … wyjątkowa artystka, pokorna w obliczu swojego talentu i niezastąpiona w moim przekonaniu .. Jak dla mnie fashion icon!! Trendsetterka !! Inspiruje mnie od lat i raz na jakis czas obdarowuje mnie pieknym prezentem ze słowami „musisz to mieć” !! Tym razem dotarła do mnie paczka do Barcelony – poprzedził ja SMS .. „Przyda Ci sie w Barcelonie” !! Przyda sie i to jak … Jest niedziela, a ja wskoczyłam w prezent ❤️❤️❤️ Dziekuje my DEAR FRIEND 😘😘 choc nie ukrywam, ze liczyłam na Ciebie w tej paczce 🔥🔥 Waiting FOr U 😍😍 My lovely friend @beasad : extraordinary Women 🔥 fashionista ❤️ perfectionist 💥detail freak 😁😁 great sense of humor and biggest heart … Thank you for that outfit ❤️❤️ perfect for Barcelona 😘😘 #friend #fashion #stylist #style #top #lace #skirt #barcelona #look #redlips #lips #ponytail #hot #woman #instafashion

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)