Temat Tygodnia metamorfozy z Ewą Chodakowską na Malediwach okazał się jeszcze bardziej kontrowersyjny niż nam się wydawało. W skrócie – chodziło o cenę wyjazdu, a dokładniej o to, że za wycieczkę trzeba zapłacić ponad 40 tsięcy złotych. Dużo? Tak, ale jak pisałyśmy wczoraj – biorąc pod uwagę ceny samych noclegów w hotelach W, można stwierdzić, że Ewa jest tam „gratis”.

ZOBACZ: WOW! ZDECYDOWANIE CZĘŚCIEJ POWINNYŚMY OGLĄDAĆ CHODAKOWSKĄ W TAKIM WYDANIU!

Wokół wyjazdu zrobiła się mała afera, do której emocjonalnie podeszła nawet sama trenerka. Na jej facebookowym profilu pojawił się wpis, w którym Ewa postanowiła się trochę wytłumaczyć…

– Czasem robi mi się zwyczajnie przykro czytając komentarze…
Jestem tu od sześciu lat i tańczę na rzęsach.. nie czekam na nagrody.. na wyróżnienia.. nie liczę na wdzięczność, podziękowania.. oklaski..
Wpadłam w rytm – ROBIĘ SWOJE..
Pare miesięcy temu moja praca została zauważona i doceniona przez jeden z najlepszych hoteli na świecie.. sieć W Hotel ..
Hotel W MALDIVES sam się do nas zgłosił i zaprosił na poprowadzenie tygodnia – coś na wyraz TYGODNI METAMORFOZY tutaj w Polsce..
To pierwsza taka współpraca, bo to my zawsze wybieramy hotele..
W przypadku W Maldives, marketing hotelu, wyszukuje znanych trenerów z całego świata i zaprasza do siebie na tydzień..
Mnie zaprosił na dwa 😬😬 przez tydzień pracuje, a drugi tydzień robią mam wakacje..
Za pierwszy tydzień mam wynagrodzenie bez względu na liczbę uczestników..
Koszt takiego wyjazdu liczony jest za wille.. nie za osobę.. w willi może mieszkać dwie osoby.. jeśli lecą dwie, płaca po 20 tys pd osoby.. jeśli leci jedna i bierze cała wille dla siebie płaci 40 tys..
Cena kosmos.. wiem.. ale są osoby, które korzystają..
A ja przyznaje, ze poczułam się wyjątkowo dostając te ofertę i nie zastanawiałam się nawet przez sekundę czy warto 🙂
Dla mnie to mega wyróżnienie ..
Wybaczcie ze się zgodziłam 🙉🙉
.. ale jeśli jest jedna z Was która by odmówiła, śmiało niech rzuca kamieniami 😬😬
W ciągu roku robimy takich wyjazdów 10..
W ciągu ostatnich 6 lat było ich chyba z 40 (na początku tygodni metamorfozy było mniej)
Zawsze to my wybieramy miejsce, a tutaj miejsce wybrało nas..
Rozumiem, ze większości nie stać.. rozumiem, ze taka oferta jest cenowo zaporowa.. ale dla mnie to zaszczyt pracować z takim partnerem 🙂
Stać ich na to, żeby zaprosić KAŻDĄ osobę ze świata fitnessu 🙂 padło na mnie.. lecę już za chwil kilka..
Cóż..
– napisała Ewa.

Pod jej wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy, obserwatorzy zastanawiają się czy Ewa powinna tłumaczyć się ze swojej decyzji.

– Choda, po co Ty się w ogóle tłumaczysz??? 😵 woda na młyn…nikt nikomu nie każe kupować takich wywczasów. Nie stać mnie, nie jadę. Nie krytykuję. Ochoczo natomiast korzystam z innych możliwości bycia fit. Olać zawistników – tacy zawsze się znajdą, a wg mnie nie zasługują, by psuć nam humor 💪😍😁 – napisała jedna z jej fanek.

Ewa nie mogła przejść obok tego obojętnie.

– PS. Odnośnie komentarzy PO CO SIĘ TŁUMACZYSZ 😬😬
Babeczko ❤️ czy nie jestem z Wami tutaj od 6 lat? Czy myślisz ze te osoby które tu są, sa dlatego, ze pokazuje się tylko z jednej PERFECT strony?
Nie idealizuje swojego wizerunku.. nie mam zamiaru uśmiechać się 24/7 .. kiedy coś mi leży na sercu, to o tym gadam.. jak baba babie.. teraz co? Tez Ci się tłumacze?
Czy odpowiadam jakbym odpowiedziała kumpeli przy kawie..
Zbudowałam z Wami wyjątkową relacje 🙂 ludzie którzy zaczepiają mnie na ulicy ZNAJĄ MNIE 🙂
nie ma we mnie grama ściemy.. dlatego bo pisze o wszystkim i nie patrzę na to „czy wypada czy nie” .. „czy PRowo poprawnie czy nie” .. jestem do szpiku kości sobą i mega mi z tym dobrze ze nie muszę udawać 🙂
Zatem następnym razem może zrozum ze chce pogadać jak z kumpelą, a nie tłumaczyć się.. nikt nic nie zawinił żeby trzeba sie było tłumaczyć 🙂 ale wygadać się czasem trzeba 🙂
Pozwól mi 🙂
– napisała.

ZOBACZ: CHODAKOWSKA KOPIUJE LEWANDOWSKĄ? INTERNAUCI SĄ BEZLITOŚNI

Naszym zdaniem tłumaczenie się ze swoich sukcesów jest zbędne. 😉

A Ty? Który program dzisiaj robisz? Ja za godzinę muszę być już na lotnisku.. dobrze, ze mam blisko 😅😅 przed wylotem zdążyłam się jeszcze pozytywnie ZAJECHAĆ 🐽💦💦💦 SECRET z obciążeniem 🔥🔥🔥 ihaaaaa 🔥🔥➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Moje wszystkie treningi znajdziesz na www.BeActiveTv.pl ❤️ Platforma online – idealna do korzystania na telefonie (działa jak aplikacja) ze wszystkimi moimi i moich trenerów PROGRAMAMI 💪🏻💪🏻 Jest ich ponad 20 – jest w czyn wybierać 😅😅😅 Dostęp do programów możesz wykupić na miesiąc – 25 zł.. trzy – 50 zł lub na rok – 150 zł ❤️❤️ Ceny promocyjne‼️do 20- ego listopada 😘😘 Jeśli wolisz na dvd – proszę bardzo.. te są do zamówienia na www.sklep.bebio.pl ❤️❤️❤️ #MISJAchoda #chodaGANG #BeActiveTv #BeActive #BeBio #BeRaw #BeDiet #BeActiveTour #BeActiveTourpoweredbyNałęczowianka #chodabody #bodybyEwaChodakowska #bodybychoda #fit #fitness #workout #fitbody #training #abs #butt #bikiniBODY

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)