Fanki uwielbiają Ewę Chodakowską nie tylko za jej programy treningowe, diety i umiejętność zmotywowania. Nie bez znaczenia pozostaje też dystans trenerki do siebie i jej poczucie humoru.

Oczywiście, bywało, że Ewie puszczały nerwy i traciła cierpliwość do hejtu, ale dała się także niejednokrotnie poznać jako osoba, która potrafi śmiać się ze swoich wad, a nawet stylu życia.

Oj, tak – treningi, zdrowa dieta i zamiłowanie do sportowego stylu nie są niczym obcym dla trenerki. Nic dziwnego, że włącza je też do swojego poczucia humoru.

Ostatnio dało ono o sobie znać pod postacią facebookowego postu. Jak myślicie, jak w świece Ewy wyglądałaby najsłynniejsza scena z bajko o Kopciuszku? Tak, chodzi o moment, w którym książę odnajduje swoją ukochaną i zakłada jej na stop szklany pantofelek… Tfu! Klasycznego „superstara”…

Dokładnie tak prezentowała się ostatnio ta scena na Facebooku trenerki.

Moja wersja Kopciuszka 😅😅 – opisała post.

ZOBACZ TEŻ: Ewa Chodakowska nie wytrzymała: Masz zawężone pole widzenia do pary piersi

Tylko nam scena w tej wersji wydaje się jakaś bardziej hmmm… przystępna? Zgodzi się z tym zapewne każda fanka tego modelu Adidasów.

Greckie KALIMERA ☀️☀️ Ufff.. W Polsce tez tak gorąco? 🌡#bizu @zozodesign_official ❤️ KALIMERA PEDIA 😍😍

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Za mną ponad dwa tygodnie wakacji.. Naładowałam baterie tak, ze mogłabym już teraz śmiało robić za elektrownie.. Ciało odpoczęło, tyłek urósł – w żadne szorty się nie mieści, brzuch się nie dopina.. głowa jakaś lekka.. ze aż nieswojo 😂😂 Od dziś wróciłam myślami do pracy 💪🏻💪🏻 Po 16 dniach NICNIEROBIENIA włączyła mi się akcja – NOWY SEZON, nowe projekty, a tutaj jeden goni następny 🚀🚀 W tym tygodniu podzielę się z Tobą moimi PEREŁKAMI 😍😍 Jutro dzień przełomowy.. MEGA PROJEKT WCHODZI W ŻYCIE – wiem jak bardzo na niego czekałaś 😃😃 we wtorek rozsadzi mnie duma.. 💣💥💥💥 w środę wrzucę info o najbliższych TYGODNIACH METAMORFOZY 🦄🦄 i warsztatach 💦💦 Na celowniku NORWEGIA I IRLANDIA ❤️❤️ Oczywiście po drodze nowy numer BE ACTIVE, a już jutro z samego rana kolejny odcinek FAJTEREK 😝😝 Dla Was KOBIETY RAKIETY, które przeszłyscie metamorfozę będę miała MEGA NAGRODĘ, ale jeszcze nie mogę zdradzić szczegółów.. CHCE JUŻ WRACAĆ 😂😂 Kocham Was!! Kocham swoją „ROBOTĘ” .. wszędzie dobrze, w pracy najlepiej 😬😬

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Ewa Chodakowska pokazała, jak wyglada jej wersja Kopciuszka i...

Ewa Chodakowska pokazała, jak wyglada jej wersja Kopciuszka i...

Ewa Chodakowska pokazała, jak wyglada jej wersja Kopciuszka i...