Ewa Chodakowska to prawdziwa ulubienica wszystkich Polek. Dowodem na to może być ilość polubień jej facebookowego profilu, która już dawno przebiła 2 miliony! Ewa regularnie wrzuca sporą dawkę motywacji, zdjęć, a także diet i przepisów na zdrowe i dietetyczne posiłki. Czasami pojawia się również odrobina prywaty lub… jej nie do końca idealne zdjęcia!

ZOBACZ: WOKÓŁ DEYNN ZNOWU GORĄCO… AFERĘ Z FERALNYM LIVEM SKOMENTOWAŁA EWA CHODAKOWSKA

Właśnie takie nieidealne zdjęcie pojawiło się kilka godzin temu na jej profilu. Co więcej – okazuje się, że to oficjalne zdjęcie do kampanii marki Adidas, które wybrała Ewa.

– Pozytywnie na dzień dobry 😍 Zmięty brzuch 😅

Celowo puściłam to zdjęcie do kampanii adidas Women #WomenMustHaves ..

..mam nadzieje, ze widząc u siebie takie fałdki nie panikujesz? Mam nadzieje, ze w ogóle nie panikujesz! ❤️

Nie wybierasz restrykcyjnych diet, nie głodzisz się z zamiarem zlikwidowania SKÓRY.. nie liczysz na efekty „przez noc”!!

Ja wiem, ze to na co patrzysz, nie pomaga..

Zdjęcia które przeglądasz w sieci, są zawsze sprytnie wyselekcjonowane.. ze stu .. z tysięcy .. wybiera się jedno THE BEST..

Często nienaturalna poza, układa ciało w perfekcyjny i niedościgniony kształt.. ale to tylko sekunda! Nikt nie funkcjonuje w takich wygibasach 24 h.. nikt nie chodzi tak po ulicy..

..brzuch można spiąć na MAXA, tyłek można wypiąć.. zapozwaną nogą można wydłużyć sylwetkę..

Często to co na social mediach mocno odbiega od realiów..

Zauważ, ze Ty tez zawsze wybierasz najlepsze zdjęcie.. nie publikujesz przypadkowych czy nieatrakcyjnych wizualnie obrazków..

Dlatego nie ma się co spinać!!

LUZ!! Nie porównuj się do naciąganej rzeczywistości..

Ciało układa się inaczej kiedy stoisz, siedzisz, jesteś w ruchu.. skóra się roluje, z gaci wystają mniejsze lub większe wałki, a tyłek często tak nie sterczy.. to normalne!!

To takie ludzkie.. ZOBACZ 😉 ja się mnę i dobrze mi z tym 😬😬 – napisała Chodakowska pod zdjęciem.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ: EWA CHODAKOWSKA NIE WYTRZYMAŁA: MASZ ZAWĘŻONE POLE WIDZENIA DO PARY PIERSI

Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczone opublikowanym przez nią zdjęciem, jednak nie wszyscy podzielają nasz entuzjazm. Jedna z obserwatorek Chodakowskiej zarzuciła jej, że skoro jest taka wyluzowana to nie powinna pozwalać na tak mocne retuszowanie okładek swojego pisma.

– Tym bardziej nie rozumiem dlaczego okladka w magazynie BeAktiv jest zawsze taka zretuszowana i nienaturalna skoro tak często piszesz o tym że media polazują nieistniejący ideał.. – napisała jedna z obserwatorek.

style="overflow:hidden;">Obok takiego zarzutu trenerka nie mogła pozostać obojętna.

– Ale żeby pozbyć się fałdek takich jak tutaj wystarczy WSTAĆ I SIE WYPROSTOWAĆ 🙂 nie retuszujemy naszych gwiazd na okładkach.. poza przejechaniem skóry airbrushem, w celu ujednolicenia kolorytu (sorry na okładce przebarwień być nie może.. ciało musi być w kolorze twarzy i na odwrót) nic więcej nie robimy..

Rynek OKŁADEK się rządzi swoimi prawami.. moja blizna po wycięciu wyrostka jest retuszowan, ale każda z Was tutaj wie, ze bliznę mam i tutaj już jej nie retuszuje 🙂

Jak zauważyłaś pisze o fotkach w social mediach.. tych na spięciu, na wydechu gdzie brzuch się maxymalnie spłaszcza.. pisze o mini trickach, dzięki którym wygląda się lepiej..

Okładki? Nie znam dzisiaj nieretuszowanej okładki 🙂 ale czytelniczki już są na tyle świadome, ze wiedza ze okładka to 20 osób pracujących przy zrobieniu i postprodukcji zdjęcia…

Mam nadzieje ze i Ty wiesz..

Wszyscy chcemy oglądać ładne fotki 🙂 takie czasy..

Ja powalczyłam żeby to prawo złamać i celowo wybrałam nieatrakcyjne wizualnie zdjęcie ze zmiętym brzuchem.. – odpowiedziała jej Chodakowska.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ: EWA CHODAKOWSKA ZADEBIUTUJE NA DUŻYM EKRANIE!

Co myślicie o tej aferze?

Ewa Chodakowska: Mam nadzieje, że widząc u siebie takie fałdki nie panikujesz?

Ewa Chodakowska: Mam nadzieje, że widząc u siebie takie fałdki nie panikujesz?

Ewa Chodakowska: Mam nadzieje, że widząc u siebie takie fałdki nie panikujesz?