Eva Longoria i jej partner Jose Antonio Baston niedawno zostali rodzicami. Od tego czasu wygląd gwiazdy Gotowych na wszystko mocno się zmienił. W czasie ciąży zniknęła filigranowa figura aktorki – Longoria nabrała bardzo kobiecych kształtów. Ostatnio opublikowane zdjęcia pokazują w jakiej kondycji jest obecnie.

ZOBACZ TEŻ: ALŻBETA LENSKA W POMARAŃCZOWYCH WŁOSACH!

Kilka dni temu Eva Longoria wybrała się na kolację ze swoim mężem do jednej z restauracji w Los Angeles. Na opublikowanych zdjęciach widać, że aktorka postawiła na zupełnie naturalny wygląd.

Wbrew panującej modzie na perfekcyjny wygląd, młoda mama wybrała wygodę i całkowicie swobodną stylizację. Aktorka zdecydowała się na luźną, czarną koszulę i obcisłe, białe spodnie, do których dobrała eleganckie szpilki. Całość dobrze komponowała się z nową figurą gwiazdy.

ZOBACZ TEŻ: DUA LIPA ZMIENIŁA KOLOR WŁOSÓW! POSTAWIŁA NA ODWAŻNĄ ZIELEŃ!

To, co najbardziej zaskoczyło jej fanów to zupełny brak makijażu – najwyraźniej Longoria nie jest zwolenniczką kultu piękna lansowanego przez światowe gwiazdy, a w szczególności przez siostry Kardashian. Zdjęcia z kolacji wywołały sporo zamieszania – jedni chwalili jej naturalność, ale nie zabrakło również mniej optymistycznych reakcji. Jedna z zagranicznych gazet napisała o „niepokojącym wyglądzie gwiazdy”. Tytuł artykułu został jednak szybko zmieniony.

Najwyraźniej gwiazda dobrze czuje się ze swoim ciałem, dlatego nie potrzebuje chować się za grubą warstwą makijażu.

Co myślicie o jej wyglądzie?

Eva Longoria bez makijażu! Gwiazda wywołała sporo zamieszania

Eva Longoria bez makijażu! Gwiazda wywołała sporo zamieszania