Kochamy Emmę Stone – za naturalność, szeroki i szczery uśmiech oraz wspaniałe role w filmach, do których nieustannie wracamy. Trzeba też przyznać, że Emma ma wyśmienity gust, charakteryzujący się prostotą i niewymuszoną elegancją. To dość rzadko spotykane w świecie celebryckim. Czego jeszcze możemy uczyć się od Emmy? Jak nosić czerwoną szminkę – a oto dowód na to, że jest w tym mistrzynią!

Spójrz na zdjęcia Emmy z czerwonego dywanu i porównaj je do tych, kiedy nie ma na sobie szminki ani dodatkowego koloru na ustach. Widzisz to, prawda?

ZOBACZ TEŻ: EMMA STONE Z KWIATAMI WE WŁOSACH… I Z ZIELONYMI OCZAMI

Emma ceni doskonałe właściwości kredek do ust. Zauważ, że jej usta są nieregularne – z prawej strony górna warga jest delikatnie mniejsza. Bez makijażu jest to praktycznie niewidoczne, jednak jeśli by pomalowała usta wzdłuż linii warg, zauważyłabyś to z daleka.

Tymczasem aktorka stosuje najprostszy trik świata – stosuje konturówkę do ust tak, by nadać im pożądany kształt i kolor. Proste i genialne, prawda?

Tak, zdajemy sobie sprawę, że zapewne jest w tym duża ręka jej makijażystów i oczywiście doceniamy ich pracę, niemniej uważamy, że Emma jest królową czerwonej szminki. Jak zapewniała całkiem niedawno w jednym z wywiadów, jej ulubioną czerwoną szminką jest Chanel Rouge Allure w kolorze Palpitante.

ZOBACZ TEŻ: CZYM INSPIROWAŁ SIĘ MAKIJAŻYSTA EMMY STONE? TA PREMIERA ZOSTANIE ZAPAMIĘTANA

Stosowałyście ten trik wcześniej?

Emma Stone jest idealnym przykładem tego, jak powinno się nosić czerwoną szminkę
Emma Stone jest idealnym przykładem tego, jak powinno się nosić czerwoną szminkę
Emma Stone jest idealnym przykładem tego, jak powinno się nosić czerwoną szminkę