Minęło dwadzieścia lat, odkąd drogi Emmy Bunton i Jade’a Jonesa zeszły się. Chociaż przez bardzo długi czas deklarowali, że nie chcą brać ślubu i załatwiać formalności, coś w ich wspólnym życiu się zmieniło. Niedawno odbyła się ceremonia podczas której powiedzieli sobie „tak”! Zastanawiasz się, jak tego dnia wyglądała gwiazda? Letnie suknie ślubne są o wiele bardziej wymagające, ponieważ muszą prezentować się równie elegancko, ale jednocześnie zapewnić komfort podczas największych upałów. Jeśli jesteście ciekawi wyboru Baby Spice, mamy dla Was zdjęcie!

Sylwia Przybysz opublikowała zdjęcie z przymierzalni w salonie sukien ślubnych!

Po 20 latach związku zdecydowali się na wesele

Emma Bunton i Jade Jones są ze sobą od 1998 roku. Wielokrotnie deklarowali, że nie potrzebują weselnej pompy, aby być ze sobą szczęśliwi. Przez te wszystkie lata udało im się stworzyć prawdziwą rodzinę. Wspólnie wychowują dwóch synów, a jeszcze niedawno wspominali, że chcieliby trzecie dziecko. Mimo chęci zrezygnowali z tego pomysłu, gdyż Emma uznała, że jest już dla niej za późno na ciążę. Odkąd para ogłosiła swój związek, regularnie pojawiały się plotki na temat zaręczyn i planowania wesela. Za każdym razem Emma i Jade dementowali pogłoski, podkreślając, że dla nich formalizowanie związku oraz cała weselna uroczystość nie jest niezbędna i ma jedynie symboliczny charakter. Mimo to po wielu latach para zdecydowała się na zalegalizowanie swojego związku. Jak wygląda wymarzona ślubna kreacja Emmy? Jedno wiemy na pewno – letnie suknie ślubne są poddawane wielu próbom. Czy gwiazda znalazła swój ideał?

Paznokcie ślubne 2021 – najmodniejsze trendy

Letnie suknie ślubne muszą być idealnie dobrane

Lato to bardzo wymagająca pora roku, także w kwestii wybierania ślubnych kreacji. Po opublikowaniu zdjęcia ze ślubu, to właśnie sukienka spicetki skradła uwagę internautów. To bardzo dziewczęca i delikatna stylizacja. Gwiazda wybrała krótką suknię ślubną z długim trenem, a na głowie zamiast welonu miała wianek. To dość nietypowa kreacja ślubna, ale z pewnością prezentuje się wyjątkowo. W komentarzach pojawiło się mnóstwo gratulacji, między innymi od Victorii Beckham. My także się do nich przyłączamy!