Na after-party Met Gali 2024 Emily Ratajkowski ponownie skradła show, pojawiając się w przezroczystej sukience Givenchy z 1998 roku, zaprojektowanej przez Alexandra McQueena. Ten kultowy projekt stał się symbolem wyrafinowanej elegancji i odważnej zmysłowości, doskonale oddając unikalny styl modelki.

Jesień z Emily Ratajkowski: ten brązowy pluszowy płaszcz to HIT sezonu

Emily Ratajkowski: suknia Givenchy z 1998 roku

Przezroczysta kreacja, będąca częścią archiwalnej kolekcji Givenchy z 1998 roku, charakteryzowała się misternymi koronkowymi detalami, które podkreślały sylwetkę Emily. Sukienka, będąca jednocześnie subtelna i zmysłowa, idealnie współgrała z jej pewnością siebie i naturalnym wdziękiem.

Emily Ratajkowski

Ratajkowski połączyła suknię z minimalistycznymi dodatkami, skupiając całą uwagę na projekcie Givenchy. Jej gładko zaczesane włosy i delikatny makijaż podkreślały ponadczasową elegancję stylizacji.

Emily Ratajkowski

Po oficjalnej gali gwiazdy udały się na luksusowe after-party, gdzie Ratajkowski pojawiła się w świetle reflektorów, otoczona tłumem podziwiających jej styl gości. Impreza odbyła się w intymnej, eleganckiej atmosferze, pełnej rozmów, śmiechu i świateł. Modelka nieustannie wzbudzała zachwyt swoją pewnością siebie i nieskazitelną kreacją.

Emily Ratajkowski