W amerykańskim serialu „Gra o tron” Emilia Clarke wciela się w rolę platynowej blondynki, matki smoków Daenerys Targaryen. Jej długie, białe, serialowe włosy oczywiście nie są naturalne. Aktorka używała kilkunastu peruk. Wszystkie były wykonane z naturalnych włosów europejskich. Niedawno na swoim Instagramie podzieliła się zdjęciem, które zachwyciło fanów.

Ujawniła, że ikoniczny kolor włosów Daenerys, zagości na jej głowie na stałe! Pokazała świeżutkie, jeszcze mokre, pofarbowane włosy. Biorąc pod uwagę fakt, że aktorka jest naturalną brunetką to niewątpliwie drastyczna zmiana.

W opisie zdjęcia podziękowała fryzjerce Candice Banks i głównemu styliście fryzur „Gry o tron”. Nie zapomniała również o twórcach fryzur Daenerys. Stwierdziła, że te wszystkie magiczne momenty z blond włosami w końcu stały się rzeczywistością.

ZOBACZ TEŻ: PADNIECIE, JAK DOWIECIE SIĘ, ILE KOSZTUJE JEDNA PERUKA DAENERYS TARGARYEN!

Nam metamorfoza aktorki bardzo przypadła do gustu. Zresztą ona również wygląda na szczęśliwą. Na kolejny sezon serialu przyjdzie nam czekać jeszcze około dwóch lat. Z pewnością będą to bardzo długie dwa lata.

Myślicie, że nowy kolor będzie do niej pasował?