Ellie Goulding dołączyła właśnie do grona zamężnych gwiazd. Piosenkarka i jej wieloletni partner Caspar Jopling pobrali się w ubiegły weekend w Anglii, w gotyckiej katedrze w Yorku.

Księżna Meghan Markle ujawniła skąd czerpała inspiracje na swój ślubny makijaż

Ceremonia miała iście królewski charakter, a wśród gości pojawiła się sama księżniczka Beatrycze. To jednak nie bogata oprawa i sławni goście wzbudzili największe zainteresowanie mediów, a niezwykła kreacja panny młodej.

O zjawiskowej sukni piosenkarki rozpisują się już media na całym świecie. Goulding zachwyciła, prezentując się w skromnej sukni domu mody Chloé. Kreacja projektu Natachy Ramsay-Levi była szyta na specjalne zamówienie piosenkarki, która aktywnie uczestniczyła w procesie jej tworzenia. Jak donoszą angielskie media, Goulding zależało na skromnej kreacji w wiktoriańskim stylu.

Romantyczne pozy to przeszłość. Fotografia ślubna ma nowy, dziwny trend

Suknię z długim rękawem i stójką tworzono przez 640 godzin. Wykonano ją z podwójnego jedwabiu i ręcznie ozdobiono perłami we wzór róży – symbol Yorku, w którym odbyła się ceremonia. Z kolei na długim welonie wyhaftowano inicjały pary. Artystka chciała bowiem, by w kreacji zawarto ważne dla niej akcenty.

Podoba wam się?