Cała Polska żyje jeszcze emocjami po niedzielnym meczu, w którym Drużyna Narodowa zmierzyła się z Reprezentacją Walii pokonując mieszkańców wysp 1:0. Grzegorz Krychowiak, po powrocie do stolicy, odwiedził salon własnego brandu – Balamonte, a także udał się do jednej z galerii handlowych, jednym z odwiedzonych salonów był Kazar, popularna marka z którą od kilku sezonów piłkarz współpracuje. Grzegorz Krychowiak  słynący z zamiłowania do mody, elegancji i luksusu wybrał produkty z własnej kolekcji Kazar x Balamonte, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród fanów najnowszych trendów.

Grzegorz Krychowiak szaleje na zakupach w Kazar

Drużyna Narodowa miała wczoraj dobrą passę i po strzale Świderskiego wygrała z Reprezentacją Walii 1:0. Jednym z piłkarzy biorących udział w meczu był Grzegorz Krychowiak, który po powrocie do stolicy odwiedził salon swojej marki Balamonte znajdujący się w centrum Warszawy, a także udał się na zakupy do jednej z galerii handlowych. W pierwszej kolejności zajrzał do salonu popularnej marki Kazar, z którą współpracuje od kilku sezonów. Kolekcja stworzona we współpracy z Krychowiakiem cieszy się ogromną popularnością.

fot. AKPA

fot. AKPA

Nic więc dziwnego, że środkowy Reprezentacji Polski postanowił sprawdzić, jak prezentuje się jego najnowsza kolekcja na sezon jesienny. W sklepie spędził ponad pół godziny, przymierzając buty z najnowszej kolekcji Kazar x Balamonte.

fot. AKPA

Nie zapomniał także o upominkach dla swojej wybranki. Trzeba przyznać, że środkowy Polskiej Reprezentacji ma idealne wyczucie stylu, a jego ubiór przykuwał uwagę przechodniów.

fot. AKPA

Czekamy na kolejne starcia z nadzieją na dobre wyniki, a także kolejne, inspirujące stylizacje. Czy Grzegorz po zakończeniu kariery sportowej skupi się wyłącznie na swojej drugiej pasji – modzie?

fot. AKPA