Wszyscy pamiętamy erę dziwnych stylizacji i wyborów scenicznych Miley Cyrus. Szczególnie nieprzyjemnie się na nią patrzyło, gdy jej związek z Liamem Hemsworth’em przechodził trudne chwile. Ostatnie miesiące jednak pokazały nam, że Miley przy boku Liama jest bardzo elegancką, spokojną i kulturalną osobą. Plus, na tych dwoje naprawdę przyjemnie się patrzy!

Warto tutaj zaznaczyć też, że związek Miley i Liama ma na oboje dość istotny wpływ. Kiedy są razem, piosenkarka zazwyczaj wygląda naprawdę świetnie – widujemy ją w doskonałym humorze, uśmiechniętą i skromnie ubraną. Kiedy ich związek przechodził burzliwy okres i kiedy częściej się rozstawali, niż byli razem, byliśmy świadkami dziwnej przemiany Miley, która pozowała w kusych kreacjach, pojechanym makijażu czy prezentowała dziwne przekonania w wywiadach. Liam zazwyczaj chował się za czarnymi okularami bądź w ogóle nie wychodził z domu, nie komentując w żaden sposób plotek o rozstaniach.

ZOBACZ TEŻ: MILEY CYRUS ZNOWU WYGLĄDA JAK ZA CZASÓW HANNAH MONTANY? CHWALI SIĘ WIELKIM…

Wszystko zmieniło się od kiedy świat obiegła informacja, że po 10 latach para wzięła ślub, dementując plotki o kolejnym rozstaniu. Przez ponad miesiąc od tego wydarzenia, próżno było ich szukać na ściankach czy oficjalnych imprezach.

Elegancko ubrani pojawili się dopiero na G’Day USA Gala, która promuje australijską kulturę w USA. Tego wieczoru Liam został wyróżniony i nagrodzony za wkład w hollywoodzką branżę filmową. Media zwróciły dużą uwagę na to, że mimo dość silnego charakteru, Miley nie próbowała w żaden sposób skraść blasku męża tego wieczoru. Ubrana w sukienkę vintage od Hermes wyglądała bardzo elegancko i spokojnie, nawet z głębokim i widocznym dekoltem. Wisienką na torcie były zakochane spojrzenia, które serwowali sobie wzajemnie przy stoliku.

Kibicujecie im?