Dawno, dawno temu Kate Middleton zawsze towarzyszyła torebka lub kopertówka. W ostatnich miesiącach obserwatorzy rodziny królewskiej zauważyli, że księżna Cambridge na oficjalnych wydarzeniach pojawia się bez tego akcesorium.

Według The Daily Mail, Middleton widziano podczas wizyty w Imperial War Museum bez ulubionego akcesorium oraz podczas brytyjskiej premiery najnowszego filmu o Jamesie Bondzie „No Time To Die”. Przypomnijmy, że księżna Cambridge miała wtedy na sobie złotą suknię, którą uważa się za hołd dla jej zmarłej teściowej, księżnej Diany.

Kate Middleton w przepięknej kobaltowej sukience z recyklingu

Styliści podzielili się swoimi przypuszczeniami na temat tego zjawiska. Hannah Eichler ujawniła, że akcesorium to było często używane jako „sprytna sztuczka”  członków brytyjskiej rodziny królewskiej, a w tym księżnej Cambridge. Decyzja o rozstaniu się z torebkami może w ogóle nie mieć nic wspólnego z modą.

Eichler twierdzi, że członkowie rodziny królewskiej w przeszłości używali torebek do maskowania „nerwowych dłoni” podczas oficjalnych wydarzeń królewskich. „Kate jest kluczową częścią rodziny królewskiej już od ponad dekady, więc nie potrzebuje sztuczek, aby odciągać uwagę od dłoni”, powiedziała stylistka.

„Wraz z jej nowo odkrytą umiejętnością publicznego przemawiania i kontaktowania się z publicznością, pojawia się prawdziwe pragnienie, by wyglądać bardziej autentycznie”, dodała Eichler. Myka Meier, poparła twierdzenia Eichler, ujawniając, że Middleton w przeszłości trzymała przed sobą torebki, „kiedy uścisk dłoni wydawał się niezręczny”.

Tymczasem William Hanson, trener etykiety i protokołu, powiedział, że Middleton najprawdopodobniej używała torebek, aby całkowicie unikać uścisku dłoni podczas królewskich wydarzeń. „Protokół królewski stanowi, że nie powinniśmy wyciągać ręki do członków rodziny królewskiej, ale oni mogą wyciągać ją do nas. Mogą też tego nie zrobić”. Kontynuował: „Trzymając coś – na przykład kopertówkę – można mieć wymówkę, by nie wyciągać ręki do wszystkich. Nie można przecież uścisnąć dłoni każdemu, kogo się napotyka na swojej drodze, a księżna na oficjalnych wydarzeniach spędza całe dnie”.

Gigi Hadid ma nową fryzurę? Modelka wygląda obłędnie!

Sonda

Stylizacja Kate Middleton

Co sądzisz na temat tej stylizacji Kate Middleton?