Kylie Jenner nie ma łatwego życia. Mimo że pławi się w luksusach i jej jedynym zmartwieniem są makijaż, fryzura i ubrania, obrasta w kompleksy.

Nie ma się co dziwić – jej starsza siostra Kendall Jenner uważana jest za niezwykłą piękność i błyskawicznie pnie się po szczeblach modowej kariery. Kolejna z sióstr, słynna Kim Kardashian to z kolei dla wielu ikona piękna i seksapilu.

17-letnia Kylie nie była nigdy zadowolona ze swojego wyglądu, więc, z nadmiaru pieniędzy, zaczęła z nim sporo eksperymentować. Portal HollywoodLife poprosił ekspertów w dziedzinie operacji plastycznych o wypowiedzi na temat twarzy nastolatki. Liczba zabiegów przeprowadzonych przez nastolatkę może przerażać.

Jej szczęka jest łagodniej zakończona niż kiedyś, taki efekt można uzyskać poprzez zastrzyki z botoksu lub wszczepienie implantów. Także nos wygląda na szczuplejszy niż kiedyś. Mogła poddać się korekcie

– mówi dr Youseff.

Porównując jej wcześniejsze zdjęcia z tymi aktualnymi widzę dramatyczne zmiany w wyglądzie. Ma bardziej uniesione brwi, co można osiągnąć z pomocą botoksu

– dodaje dr Katz.

I na to wszystko pozwala nastolatce mama menadżerka, czyli Kris Jenner.

Eksperci przeanalizowali twarz 17-letniej Kylie Jenner

Eksperci przeanalizowali twarz 17-letniej Kylie Jenner

Eksperci przeanalizowali twarz 17-letniej Kylie Jenner

😊

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kylizzle (@kyliejenner)