Najnowsza kolekcja Zary została w tym roku dość mocno przyćmiona przez inne, dużo bardziej medialne linie ubrań w takich sieciówkach jak Top Shop czy New Look. Jest jednak kilka elementów, które cieszą się sporą popularnością wśród szerokiego grona influencerek. Najczęściej spotykam się na instagramie z uroczą torebką uszytą z koralików od hiszpańskiego giganta. Zobacz, jak świetnie wygląda!

ZOBACZ TEŻ: KOLEJNY SPRZEDAŻOWY HIT Z BRYTYJSKIEJ SIECIÓWKI PODBIJA ULICE! OTO, JAK WYGLĄDA

Przyznaję, że jest to jeden z tych modeli, które doskonale odnajdują się i bez filtrów na instagramie. Wystarczy zestawić ją ze świeczką bądź ulubionym kosmetykiem, by zrobić naprawdę dobre zdjęcie. Nie da się też ukryć, że świetnie wypada na tle eleganckich ubrań – zarówno tych bardziej odważnych, jak i mocno ujednoliconych.

Jedynym minusem, jaki tak naprawdę widzę w tej małej piękności jest fakt, że jest dość ciężka i niewiele pomieści. Dodatkowo zaobserwowałam, że w kilku torebkach leżących w Zarze widać było już nitki oraz poluzowane koraliki, co może wskazywać na wątpliwą jakość jej wykonania.

ZOBACZ TEŻ: Espadryle to najmodniejsze buty tej wiosny. Oto jak je nosić

Obecnie można ją znaleźć nie tylko w sklepach stacjonarnych, lecz także w sklepie online w cenie 159 złotych. Do tego można wybrać między czarnym a białym kolorem.

Jak Wam się podoba?