Edyta Herbuś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich tancerek, aktorek i prezenterek. Od lat zachwyca swoimi umiejętnościami oraz stylem. Dla wielu kobiet jest ogromną inspiracją, a jej Instagram wypełniony jest świetnymi stylizacjami. W ostatnim czasie pokazała się w genialnym płaszczu polskiej marki. Koniecznie zobaczcie, gdzie i za ile kupicie płaszcz marki Loriini!

Przytulne i ciepłe płaszcze pluszowe. Te modele wpadły nam w oko

Edyta Herbuś

Edyta sławę zyskała dzięki programowi „Taniec z Gwiazdami”, w którym była mentorką Jakuba Wesołowskiego oraz Marcina Mroczka. Wśród jej osiągnięć znajduje się trzykrotne zdobycie tytułu Mistrzyni Polski Formacji Tanecznych oraz dwukrotne zdobycie Pucharu Polski. Mimo upływu lat wciąż jest niezwykle popularną gwiazdą, a jej profil na Instagramie odwiedzają na co dzień tysiące internautów. Obecnie obserwuje ją ponad 227 tysięcy osób, co jest ogromną liczbą! Właśnie na Instagramie Edyta najczęściej kontaktuje się ze swoimi fanami, wrzucając zdjęcia zza kulis pracy lub upamiętnia ważne prywatne wydarzenia, a także wrzuca swoje stylizacje. Edyta słynie ze swojego wyczucia mody. Ostatnio miała na sobie jeden z bestsellerów – płaszcz marki Loriini.

Co słychać u Edyty Herbuś? Boi się koronawirusa?

Płaszcz marki Loriini

Mowa o jasnoszarym oversize’owym płaszczu. Marka Loriini została założona przez Anię Wendzikoską. Płaszcz został wykonany z niezwykle miękkiej tkaniny w modnym w tym roku odcieniu szarego. Oversize’owy krój o obniżonej linii ramion jest niezwykle komfortowy i wygodny w noszeniu. Po bokach znajdują się rozporki z suwakami oraz ozdobne kieszenie. Obecnie model ten został przeceniony i kosztuje 680 złotych! Marka podkreśla, że wyprzedaje się bardzo szybko, dlatego jeśli rozważacie jego zakup, warto dokonać go jak najszybciej! Edyta Herbuś w swojej stylizacji użyła czarnych kozaków oraz szala w żółtym kolorze. Całość prezentuje się fenomenalnie! A jak Wam podoba się płaszcz, którego model nazwany został INGRID?