O Kim Kardashian można powiedzieć wiele. Nie można jej też odmówić tego, że jest jedną z tych osób w świecie mody i wizażu, która nie boi się eksperymentów i nowości – wręcz można ją sklasyfikować jako “nowatorską” celebrytkę. W końcu to ona była inspiracją do stworzenia techniki konturowania twarzy przez jej makijażystę Mario Dedivanovica. I kiedy myślałyśmy, że o technice konturowania twarzy powiedziano już wszystko, Kim przełamuje schematy i wrzuca zdjęcie, które każe nam raz jeszcze stanąć do eksperymentów ze swoim bronzerem.

W sobotę wieczorem Kim podzieliła się ze swoimi fanami na instagramie zdjęciem makijażu z Hollywood Beauty Award. I chociaż widzieliśmy już Kim w wielu wcieleniach, tak czegoś takiego jeszcze na jej twarzy nie było.

ZOBACZ TEŻ: KIM KARDASHIAN POKAZUJE TWARZ PRZED KONTUROWANIEM. POLICZYSZ WARSTWY PRODUKTÓW?

Sam makijaż jest bardzo klasyczny i w stylu Kim – mocno wytuszowane rzęsy, doskonale podkreślone brwi i kolorystycznie dopasowane cienie na powiekach. Spójrz jednak na konturowanie, które jest dość mocne – do tego stopnia, że sprawia wrażenie jakby jej kość policzkowa była “oddzielona” od szczęki. Czy o taki efekt na pewno chodziło?

View this post on Instagram

I hope you have a magical day ✨

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Teoretycznie sztuka konturowania ma na celu wyszczuplenie twarzy i nadanie jej pożądanego kształtu. Czyżby to był ten efekt, jaki Kim chciała osiągnąć?

Myślicie, że to będzie teraz nowa moda?