Dżinsy były, są i będą modne. Co sezon zmieniają się jednak trendy – zeszłej zimy królowały rurki. Niestety, to fason, który tylko obnażył wiele niedostatków osób, które zdecydowały się je ubrać. Do łask wracają spodnie z rozszerzaną nogawką. Grunt jednak, żeby popatrzeć trzeźwo na swoją sylwetkę i dobrać nie to, co najmodniejsze, ale to, w czym będziemy modnie wyglądać. Uwierzcie, wcale nie trzeba nosić hitowego fasonu spodni, by wyglądać trendy. Mamy do dyspozycji całą garść dodatków. A najmodniejsze jest to, aby po prostu wyglądać dobrze.

Prosta nogawka

Najbardziej uniwersalny i bezpieczny fason. Świetny dla krótkonogich, bo bardzo dobrze wydłuża. Dzięki prostej nogawce „gubi” się prawdziwa długość nogi. Najlepszy efekt osiąga się zakładając obcasy i spodnie, które sięgają śródstopia, ale nie marszczą się na końcach. Tak, jak na zdjęciu.

Męski fason

Panie o figurze typu gruszka lub klepsydra będą w nim wyglądać bardzo pociągająco. Tak naprawdę dobrze leżą na większości pań, jeśli tylko są odpowiednio dopasowane (czyt. nie za szerokie).

Rurki do kostek

Jeśli masz drobniutką, chłopięcą figurę, takie dżinsy sprawią, że wydasz się bardziej kobieca. W towarzystwie obcasów są wyjątkowo seksowne. Korzystaj, póki są w modzie.

Szeroka nogawka

Taki fason dżinsów dobrze wygląda na wysokich dziewczynach o pełnej pupie.

Obcisłe rurki

Warunek, by nosić te spodnie, jest jeden – figura musi być proporcjonalna. Jeśli więc tak jest, a chcemy sprawić, by nasze biodra i uda wydawały się smuklejsze, wybierzmy ciut za długie rurki. Te w kostkę są absolutnie passe.

Poszerzana nogawka

Niemal dla każdego! Fenomenalnie podkreśla zgrabną pupę i uda, ukryje mało kształtne łydki. Dodaje kobiecości. Uwaga! Ten fason znowu staje się modny!

Dzwony

Na pewno nie dla bardzo masywnych czy – wręcz przeciwnie – chudziutkich ud, bo to one są tutaj najbardziej podkreślone. Chociaż są podobne do fasonu powyżej, wymagają od figury więcej. Ładnie wyrównują proporcje bioder, pupy i ud.