Jeśli szukałaś alternatywy dla swoich Daisy Dukes, nie szukaj dalej, ponieważ dżinsowe spódnice maxi powracają pełną parą. To idealna modna alternatywa dla dżinsowych szortów. „Denimowe spódniczki maxi będą moim podstawowym elementem garderoby przez całe lato. Są jak świeża aktualizacja klasycznego stylu”, powiedziała redaktor naczelna Who What Wear. Najwyższy czas zamienić dżinsowe szorty na coś bardziej wygodnego, a dżinsowa spódnica maxi jest idealnym elementem do tego zabiegu.

Spódnice z wielorybim ogonem to trend z lat 90., który powraca w epickim stylu

Dżinsowe spódnice maxi pasują do każdego typu sylwetki

Z pewnością znajdziesz dżinsową spódnicę maxi, która będzie dla Ciebie idealna. Niezależnie od typu ciała, dżinsowy element zazwyczaj dobrze pasuje do wszystkich kształtów i rozmiarów, ponieważ tworzy kobiecą sylwetkę — wysoki stan uderza we właściwe miejsce, aby się dopasować. Nawet jeśli jesteś drobna, dżinsowa maxi z rozcięciem optycznie wydłuży Twoją sylwetkę, zwłaszcza jeśli wiesz, jak zachować ogólne proporcje stroju — dobierz do niej na przykład krótki top.

Najlepszą rzeczą w trendzie dżinsowych spódnic maxi w porównaniu do twoich starych Daisy Dukes jest to, że spódnicę można nosić przez cały rok, podczas gdy dżinsowe szorty zdecydowanie nie są tak funkcjonalne, gdy robi się chłodniej. Stylizacja jest o wiele łatwiejsza, niż może się wydawać, a kiedy już poznasz swoje ulubione kombinacje, dżinsowa spódnica maxi będzie jedyną spódnicą, którą będziesz chciała nosić tego lata.

Streamerka dostała udaru podczas transmisji na żywo. Obecnie przebywa w szpitalu