Nastolatka z Kolorado Hailey Wait od wielu lat zmaga się z trądzikiem. Dziewczyna miała już dosyć maskowania krost i nakładania na skórę ciężkich, kryjących podkładów i pudrów. Hailey zdecydowała się pokazać jak wygląda bez makijażu. Opublikowane zdjęcia wywołały sporo zamieszania. Dziewczyna z pewnością nie spodziewała się takiej reakcji…

ZOBACZ TEŻ: NATURALNA PIĘKNOŚĆ? ZOBACZ ŻYWĄ LALKĘ BARBIE BEZ OPERACJI I WYPEŁNIACZY!

Hailey Wait to młoda malarka i fotografka, która dzieli się swoimi pracami w mediach społecznościowych. Dziewczyna zgromadziła już sporą liczbę fanów i postanowiła wykorzystać ten fakt, by podzielić się problemem, z którymi zmaga się od dłuższego czasu.

W przeciągu kilku miesięcy, nastolatka nakładała coraz mniej makijażu. Stopniowo porzucała nieskazitelnie gładką skórę i pozwalała, by jej trądzik i zaczerwienienia były coraz bardziej widoczne.

Po tym jak po raz pierwszy pokazała swoją twarz zupełnie wolną od makijażu, dostała wiele pozytywnych komentarzy na temat jej wyglądu i naturalności.

ZOBACZ TEŻ: DRUZGOCĄCE ZMIANY NA GŁOWIE MAŁGORZATY ROZENEK. CELEBRYTKA ZDJĘŁA DOCZEPY

Po tym zdarzeniu Hailey była bardzo zaskoczona. Od tego czasu lepiej akceptuje swoją skórę i jej niedoskonałości. Wiele osób się otworzyło i opowiedziało własną historię. Jestem bardzo wdzięczna za wsparcie tak wielu ludzi. Wszyscy mamy niedoskonałości, ale wszyscy jesteśmy zdolni do tworzenia wielu inspirujących rzeczy.

Dzięki opublikowaniu „prawdziwych” zdjęć Hailey pomogła innym osobom uporać się z kompleksami i pokazała im, że nie są sami.

Co Wy na to?