Isabelle Weall to nastoletnia vlogerka urodowa. Na jej instagramowym profilu znajdziecie fantastyczne makijaże i mnóstwo pozytywnej energii. Dziewczyna mimo amputacji wszystkich czterech kończyn realizuje swoje pasje i wychodzi jej to doskonale!

ZOBACZ TEŻ: NADAL WIERZYSZ W TE MITY DOTYCZĄCE PIĘKNA? TE PORADY SĄ PRZESTARZAŁE

Isabelle miała zaledwie 7 lat, gdy zachorowała na zapalenie opon mózgowych. Przez ponad 2 tygodnie pozostawała w stanie śpiączki.

Dziewczyna wyzdrowiała, ale przedtem musiała przejść ciężką operację, w wyniku której amputowano jej obie ręce i nogi poniżej łokci i kolan.

Mimo dramatycznych przeżyć Isabelle pozostaje pełna optymizmu i wytrwale realizuje swoje pasje. Kiedy nagrała swój pierwszy filmik od razu zgromadziła wokół siebie setki obserwatorów. Jak sama przyznaje Nie mogłam uwierzyć, że zrobiłam swój pierwszy makijaż. Teraz używam eyelinera, a nawet sztucznych rzęs. Trzeba było trochę czasu, by nabrać wprawy. Teraz regularnie przesyłam filmy z moimi makijażami .

ZOBACZ TEŻ: FORMUŁY POWIĘKSZAJĄCE USTA, KTÓRE KUPISZ ZA MNIEJ NIŻ 20 ZŁ!

Nastolatka ma nadzieję, że tym sposobem zmotywuje również inne niepełnosprawne osoby do działania i pokaże im, że wszystko jest możliwe.

Co Wy na to?