Każda dziewczyna kochająca bardzo dopasowane sukienki z pewnością wie, że często nie obejdzie się bez bielizny wyszczuplającej. Z problemem wystającego brzuszka zmagają się zarówno szczupłe dziewczyny, jak i te plus size. Okazuje się jednak, że nie każda dziewczyna poświęci się dla płaskiego brzucha… Zbuntowała się ostatnio Olivia, znana na Instagramie jako SelfLoveLiv.

ZOBACZ: ADELE OPOWIADA O TYM, JAK CZUJE SIĘ W SPANXACH…

Dziewczyna przyznała, że jakiś czas temu zaopatrzyła się w spanxy. W końcu bardzo chciała nosić mega dopasowane bandażowe sukienki. Szybko okazało się, że jej opinia o wyszczuplających majtkach zupełnie różni się od tej, którą ma Kim Kardashian. Dziewczyna zdradziła, że chodzenie w spanxach jest dla niej czymś strasznym, nie może w nich oddychać, a jedyne o czym myśli to to, żeby jak najszybciej je zdjąć.

Na jej Instagramie pojawiło się również dosyć kontrowersyjne zdjęcie. Po lewej stronie widzimy, jak wygląda w spanxach, po prawej – bez nich. Pomimo tego, że różnica jest ogromna, a w spanxach wygląda co najmniej o 3 rozmiary szczuplej, przyznała, że to właśnie bez nich czuje się świetnie.

ZOBACZ TEŻ: WPADKA JENNIFER GARNER: POKAZAŁA SPANXY NA CZERWONYM DYWANIE

Gratulujemy odwagi!

SPANX I bought some Spanx about a year ago, hoping it would slim my figure and I could wear body con dresses. Do you know how uncomfortable these things are 😂 breathing was not an option! I felt tight, uncomfortable and restricted in the first photo. The relief of taking them off was amazing!! Don’t be fooled by campaign ads and TV shows and those fabulous insta models. Spanx are created to give the illusion of a flatter stomach and smaller figure. You don’t NEED them. I feel totally fine in the second photo, and I can breathe again! You don’t need an item of clothing in order to love yourself. You don’t need to wear a tight piece of material in order to wear a dress or top. WEAR IT ANYWAY. You are FABULOUS. You are FLAWLESS. You are BEAUTIFUL. Don’t let any fucker tell you otherwise. Love your damn self! ❤

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Olivia 🌹 (@selfloveliv)