Jeśli urodziłaś się w sławnej rodzinie, to tylko kwestia czasu, kiedy zaczniesz robić to, co chcesz. A w takim wypadku chcesz być oczywiście modelką (ewentualnie aktorką). Niezależnie od tego, czy rodzice byli sławnymi projektantami, piosenkarzami czy też aktorami, Twoja droga do kariery jest o wiele prostsza…

ZOBACZ TEŻ: TA DZIEWCZYNA ZAMIENIŁA SWOJĄ CHOROBĘ W NAJWIĘKSZY ATUT. DZIŚ JEST MODELKĄ!

Dzieci sławnych gwiazd, takie jak: Jaden i Willow Smith albo Paris Jackson wykorzystały swoją szansę i postanowiły pójść w ślady rodziców (przynajmniej częściowo).

I chociaż mogłoby się wydawać, że większość z nich nie odziedziczyła genialnego talentu, który przyniósł sławę ich rodzicom, to wielu z nich postanowiło spróbować swoich sił w modelingu, czyli dziedziny, która powala im wyrażać siebie i własną tożsamość.

Nie tak dawno pisałyśmy o debiucie córki Madonny. Lourdes Leon przeszła po wielkim wybiegu podczas New York Fashion Week.

Okazuje się, że nie tylko ona pasjonuje się modą. Córka Willa Smitha – Willow również próbuje swoich sił. Pojawiła się już na okładach magazynów, m.in. iD oraz Teen Vogue , a także była twarzą kampanii Marca Jacobsa.

Córka Michaela Jacksona – Paris jest już znana w świecie modelingu. Pojawiła się na okładce magazyny Rolling Stone oraz CR Fashion Book i Harper’s Bazaar . Była również twarzą kampanii Calvina Kleina.

Corrine Fox – córka fenomenalnego aktora Jamiego Foxxa podpisała kontrakt z LA Models i brała udział w pokazie mody Sherri Hill podczas NYFW. Zaprojektowała również linię akcesoriów dla sklepu Icing.

Córka Lionela Richie – Sofia brała udział w kampaniach dla marek Chanel, Michael Kors i Tommy Hilfiger.

Co Wy na to?