Anna Wendzikowska to bardzo zdolna i wszechstronnie utalentowana kobieta. Jest jednocześnie aktorką, dziennikarką i prezenterką telewizyjną.

Za kilka miesięcy będziemy mogli zobaczyć film z jej udziałem zatytułowany The Edge. W styczniu rozpoczęła pracę na planie serialu M jak Miłość, a w międzyczasie pracuje jako korespondentka Dzień Dobry TVN z Londynu.

Wywiady, które przeprowadza dziennikarka zawsze ogląda się z przyjemnością. Ostatnio Ania rozmawiała z Angeliną Jolie, Cher i Jeffem Bridgesem.

Naszym zdaniem warto docenić fakt, że Wendzikowska zdecydowała się na czynne uprawianie dwóch zawodów i na dodatek w każdym z nich radzi sobie całkiem nieźle.

Ostatnio celebrytka pojawiła się na dwóch imprezach. Jej kreacje mogliśmy podziwiać na pokazie mody Ochnik oraz na 10. urodzinach marki Pandora.

Na pokazie Anna Wendzikowska zjawiła się w skromnej, szarej sukience, do której wybrała jasne platformy i lekko podkręciła włosy. Wyglądała ładnie, ale dość zwyczajnie.

Natomiast kreacja dziennikarki, w jakiej pojawiła się na urodzinach Pandory była dużo bardziej efektowna.

Piękne, odsłonięte plecy, rękawki 3/4 i skromny przód sprawiły, że Anna wyglądała elegancko, ale i oryginalnie. Do tego jasne szpilki i wyprostowane włosy i naszym oczom ukazuje się jedno z najlepszych wydań dziennikarki! Trzeba przyznać w mocniejszym kolorze aktorka prezentowała się znakomicie.

W której wersji Ania bardziej Wam się podoba?