Wiele kobiet, które posiadają duży biust (rozmiar od D w górę) przeżywało do niedawna spory problem, gdy rozmiarówka w sklepach z bielizną kończyła się na numerze C.

Na szczęście w ostatnich latach sytuacja ta zmieniła się, dzięki czemu kobiety z pełnym biustem mają duży wybór.

Staniki czarne, białe, czerwone, z koronką lub bez…sprawiają, że z przyjemnością wybieramy się na zakupy, jednak najistotniejsze jest to, aby były odpowiednio dobrane. Stanik powinien eksponować pierś. Najlepiej służą temu zabudowane, solidnie wykonane wzory. Polecamy linię Triumpha, która warta jest swojej ceny.

Jak dbać o piersi, aby jak najdłużej były naszą ozdobą? Zimny i gorący prysznic (na przemian) ujędrni je. Nie spodziewajcie się rewelacyjnych efektów po tygodniu stosowania tej metody, a raczej dążcie do tego, aby była ona Waszym stałym nawykiem. Tylko długofalowe działania przynoszą pożądane efekty.

Nie zapominajcie o ćwiczeniach, które wzmocnią mięśnie, a dzięki temu podniosą piersi. Oto przykładowe i najprostsze ćwiczenie: spleć obie dłonie na wysokości klatki piersiowej, szeroko rozkładając łokcie, naciskaj na obie dłonie z maksymalną siłą – utrzymaj około 6 sekund i rozluźnij. Niewątpliwie największym sprzymierzeńcem ładnych piersi jest pływanie, zatem zadbajcie o to, aby przynajmniej jeden raz w tygodniu odwiedzić basen.

Starajcie się utrzymywać stałą wagę ciała, gdyż ciągłe jej skoki nie sprzyjają zachowaniu jędrności piersi. Przy wahaniach wagi skóra rozciąga się, przez co piersi tracą jędrność.

A teraz najważniejsze: nie zapominajcie, że biust jest ozdobą kobiecego ciała i sam w sobie jest piękny.