W ubiegłym roku do łask powróciły trendy z lat 90. – szerokie spodnie, małe torebki, czy french manicure. I chociaż wg przewidywań nowy rok ma należeć do lat 60., wciąż wiele gwiazd inspiruje się nieco kiczowatym stylem lat 90., udowadniając tym samym, że trend pozostanie z nami znacznie dłużej, niż zakładano. Przykładem jest chociażby stylizacja Dua Lipy z gali Grammy 2020.

Powraca kolejny trend lat 90. Teraz tak farbujemy włosy

Rozdanie jednych z najbardziej prestiżowych nagród muzycznych, jak zwykle zgromadziło mnóstwo pierwszoligowych gwiazd w naprawdę efektownych kreacjach. Wśród nich jednak szczególnie wyróżniała się Dua Lipa, idealnie dopracowanym lookiem w stylu lat 90.

Pamiętasz jeszcze ten dziwny trend z lat 90.? Nie wierzymy, ale właśnie wraca!

Artystka zdecydowała się na biały satynowy komplet, składający się z długiej spódnicy i gorsetu z lejącym dekoltem. Stylizację uzupełniła mocnym makijażem w niebieskim kolorze i równie charakterystyczną dla tamtego okresu fryzurą z opadającymi wzdłuż twarzy pejsami.

Całość tworzyła naprawdę efektowną stylizację, rodem wyjętą z lat 90., a samą artystę zaczęto porównywać z Britney Spears, czy członkiniami kultowego Spice Girls.

Pasuje jej taki styl?