Do tegorocznego pokazu Victoria’s Secret został już niecały miesiąc. W miarę zbliżania się terminu wielkiego show, marka zdradza kolejne szczegóły dotyczące jego oprawy. Na ten moment czekały zapewne wszystkie fanki VS…

Chodzi oczywiście o prezentację diamentowego biustonosza – gwiazdy każdego z kolejnych pokazów. Tak, to właśnie na nim skupi się na chwile uwaga całej widowni już za kilka tygodni…

Przypomnijmy, że w zeszłym roku zaszczyt bycia najważniejszym aniołkiem VS przypadł Jasmine Tookes. Modelka prezentowała tego wieczora biustonosz o wartość 3 mln dolarów. Trzeba przyznać, że prezentował się on wspaniale.

W tym roku nie będzie inaczej!

ZOBACZ TEŻ: 10 rzeczy, których na pewno nie wiecie o Fantasy Bra od Victoria’s Secret

Marka postarała się o to, by Fantasy Bra 2017 wypadł imponująco. Stanik o kuszącej nazwie Dream Angels będzie prezentowała Lais Ribeiro. Aniołek VS będzie miał okazję pojawić się w tej roli po raz pierwszy w swojej kilkuletniej karierze pod skrzydłami marki.

W tym roku biustonosz został stworzony z niemal 6 tysięcy kamieni szlachetnych, m.in. diamentów i szafirów. Dodatkowo zdobią go elementy wykonane z 18-karatowego złota. Po raz kolejny o doskonałą prezencję cacka zadbali jubilerzy z pracowni szwajcarskiej marki Muawad.

Dodajmy, że tegoroczny Fantasy Bra kosztuje 2 miliony dolarów!

Jak Wam się podoba?