Aferą z Dominiką Gwit i Beatą Tyszkiewicz w rolach głównych żyją aktualnie wszystkie media. Jurorka w jednym z ostatnich odcinków Tańca z gwiazdami zasugerowała aktorce, że ta powinna zrzucić co najmniej 20 kilogramów. W sieci zawrzało, fani Dominiki nie pozostawili na Pani Tyszkiewicz suchej nitki i zgodnie zarzucili jej brak taktu i dobrego wychowania.

ZOBACZ: DOMINIKA GWIT ZNOWU ODSŁANIA NOGI! NIE BOI SIĘ KOMENTARZY BEATY TYSZKIEWICZ?

Sama Dominika bardzo spokojnie podeszła do wspomnianej afery, zasugerowała swoim obserwatorom, że nie ma się o co kłócić i że ona sama nie ma do Beaty Tyszkiewicz żadnego żalu.

Gwit wielokrotnie udowodniła, że ma do siebie ogromny dystans. Sama często żartuje ze swojej wagi, udowodniła to ostatnio wrzucając na swój instagramowy profil serię zabawnych memów.

– Pani Beatko, Kocham Panią! „Wiele hałasu o nic”, jakby to napisał Szekspir! 😉 DZIĘKUJĘ!!!! Jesteście wspaniali!!! Dziękuję za wszystko!!! Śpijcie spokojnie!!! – napisała Dominika.

Jej obserwatorów jak zwykle zachwycił jej dystans do siebie.

– Dominika jesteś najlepsza!!!! Dla mnie to Ty wygrałaś już dawno. Mądra, piękna i wspaniała kobieta. Tak trzymać. Jesteś moją inspiracją 😘😘😘😘😘😘

– Dominiko jestem pod wrażeniem Twojego dystansu do siebie. Mi ciągle tego brakuje 😔 Na siłę katuje się dietami, jestem zła i nieszczęśliwa…Hmmm…Może w końcu powinnam zaakceptować siebie taką jaką jestem?! Buziaki moja droga 🌼😘 – czytamy w komentarzach.

ZOBACZ: BEATA TYSZKIEWICZ KOMENTUJE NIEFORTUNNĄ UWAGĘ POD ADRESEM DOMINIKI GWIT

Ciężko się nie zgodzić, że aktorka podchodzi do siebie z ogromnym dystansem!