Najpierw jej przemianę okrzyknięto metamorfozą roku. Później… zrobiono dokładnie to samo! Tyle, że w drugą stronę. Mowa oczywiście o Dominice Gwit, która najpierw bardzo mocno schudła, a później… w ekspresowym tempie wróciła do wyjściowej wagi.

ZOBACZ: DOMINIKA GWIT JUŻ NIE ZACHWYCA? WRÓCIŁA DO WAGI SPRZED ODCHUDZANIA?

Dominika od zawsze była nieco pulchniejsza, przy wzroście 158 centymetrów ważyła aż… 104 kilogramy. Później drastycznie schudła, media zaczęły rozpisywać się o tym, że jest już za chuda. Później zaczęła przybierać na wadze i dziś jej waga wyświetla ponad 80 kilogramów. W rozmowie z magazynem Viva zdradziła, czym była dla niej dieta.

– Dwa lata temu schudłaś 50 kilogramów, potem znów przytyłaś. Twoja mama powiedziała, wtedy „to wróciło ale też wróciła nasza Dominika”. Skąd wróciłaś?

Z zaświatów. Z zaświatów własnej ambicji, która mnie zjadła. To strasznie trudny temat. Całe życie wydawało mi się, że jak schudnę będzie super. Ja się tak nakręciłam na to chudnięcie, byłam taka szczęśliwa. Wszystkie moje pasje, marzenia, to co wtedy, kiedy zaczynałam dietę było dla mnie ważne, po trzech miesiącach diety przestało istnieć. Ja przestałam istnieć.

style="overflow:hidden;">Wyznanie Dominiki Was zaskakuje? Zobaczcie, co powiedziała w dalszej części.

– Co to znaczy, że przestałaś istnieć?

Liczyły się tylko kilogramy, ile schudłam, ile straciłam w obwodach, co dzisiaj zjadłam. Nic innego nie mnie nie interesowało, o niczym innym nie mówiłam. Wpadłam w obsesję. Okazało się, że właśnie na diecie żyłam tylko po to, żeby jeść. W dodatku robiłam to wszystko na oczach mediów.

style="overflow:hidden;">

– Czułaś się jakoś zobowiązana z tego powodu?

Tak, czułam się zobowiązana sama przed sobą. Opowiadałam wszędzie, że jest super, a prawda jest taka, że nie miałam innego życia poza odchudzaniem. Wydawało mi się, że jestem szczęśliwa ale nie byłam. W pewnym momencie obudziłam się z tego koszmaru.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ TEŻ: CZY MELISA BYŁA POTRZEBNA? JAK DOMINICE GWIT POSZŁO W 1. ODC. TAŃCA Z GWIAZDAMI

Spodziewałyście się tego?

Dominika Gwit opowiada o swoim największym koszmarze, jakim była... dieta (FOTO)

Dominika Gwit opowiada o swoim największym koszmarze, jakim była... dieta (FOTO)

Dominika Gwit opowiada o swoim największym koszmarze, jakim była... dieta (FOTO)