Aferą z Dominiką Gwit i Beatą Tyszkiewicz w rolach głównych, żyją aktualnie wszystkie portale plotkarskie. O co chodzi? Jurorka przed całą Polską skrytykowała aktorkę i zasugerowała, że powinna schudnąć co najmniej 20 kilogramów… Fani Dominiki zarzucili jej brak taktu i wyczucia, z czym i my nie możemy się nie zgodzić…

ZOBACZ: DOMINIKA GWIT WZIĘŁA SOBIE DO SERCA ZŁOŚLIWE DOCINKI MEDIÓW?

Dominika w momencie krytyki zachowała zimną krew, jednak kiedy wybuchł skandal, nie mogła nie skomentować zaistniałej sytuacji.

– Po co się spierać, po co zastanawiać…? Trzeba żyć, walczyć o siebie i swoje szczęście! #kocham #tańczę #śpiewam #żyję #tanieczgwiazdami #taniectoszczęście #dziękuję @agataukert #jestemkobietaidobrzemiztym #tanieczgwitami 😍 – napisała pod zdjęciem na Instagramie Dominika.

Jeżeli Dominika myślała, że jej słowa uciszą komentarze kierowane przez internautów w stronę Beaty Tyszkiewicz, była w błędzie…

– Tyszkiewicz pokazała swoją „klasę ” ratuje się jak może by zwrócić na siebie uwagę. Jesteś cudowna osoba i to jest najważniejsze,nic innego. Żenujące komentarze pokazują tylko jak niska wartość reprezentują osoby je wypowiadające. Trzymaj się ! Pozdrawiam :*

– Nie powinna tego mówić na wizji i było to okrutnie chamskie, ale z drugiej strony trudno się nie zgodzić xD Głupie jest gadanie, że „taka się urodziłam” i „taka już jestem”, to tylko takie słabe, ‚usprawiedliwiające’ wytłumaczenia, otyłość =/= „bycie sobą”

– Super wypadliscie ;))❤😍😘 jestem z Tobą i bardzo Cię podziwiam 😉 nie przejmuj się tym co Beata Ci powiedziała 😉 ona by mogła przytuc 20kg i by wtedy wyglądała jak człowiek to teraz nie wygląda za koniecznie …;/ wygląda jak postrach :/ ja dalej jestem z Wami i trzymam kciuki żeby był finał 🏆🎆🎉🍹😘😘 – czytamy w komentarzach.

Dominika nie chciała pozwolić, żeby ktoś obrażał jurorkę na jej profilu.

– Szanowne Panie, apeluję o kulturę. Nikt nikogo nie obraził, ani nie naraził na śmieszność. Proszę więc o zaprzestanie używania języka nienawiści. Nie ten poziom drogie Panie… Kobietom naprawdę nie wypada…. wszystkiego dobrego. Pozdrawiam, Dominika – odpowiedziała Dominika.

ZOBACZ TEŻ: FANI DOMINIKI GWIT OBURZENI SŁOWAMI BEATY TYSZKIEWICZ

Spodziewałyście się takiej odpowiedzi?