Dom mody Dolce&Gabbana ma bardzo mocną pozycje w świecie mody. Już od wielu lat duet Stefano Gabbana i Domenico Dolce wyznacza nowe trendy. Tym razem idą o krok dalej i wprowadzają na rynek nową kolekcję. Tym razem będzie dedykowana dla muzułmanek. Widziałyście już projekty #dgabaya?

ZOBACZ TEŻ: W REKLAMACH DOLCE&GABBANA ZNOWU ZROBIŁO SIĘ RODZINNIE

Zapowiedź kolekcji haute couture pojawiła się na Instagramie Stefano. O tych projektach rozpisują się wszystkie światowe media. Czy jesteśmy świadkami prawdziwej modowej rewolucji? Dom mody wypuścił na rynek kolekcję hidżabów i abai. W sprzedaży pojawiły się chusty i okrycia wierzchnie w kolorach zwanych „luksusowym czarnym” i „piaszczystym beżowym”.

O kolekcji było wiadomo już w lipcu, gdy Stefano udzielił wywiadu dla magazynu The National.

Jestem naprawdę zafascynowany Bliskim Wschodem, a my właśnie zakończyliśmy projektowanie kolekcji pret-a-porter złożonej z abai. Będą koronki, hafty i druki, ale nie za dużo – powiedział.

style="overflow:hidden;">Projekty, które możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach będą wkrótce dostępne w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jeżeli chcecie zobaczyć więcej zdjęć – znajdziecie je TUTAJ.

Jak Wam się podoba?

Dolce & Gabbana the Abaya collection ❤❤❤❤ #dgabaya ❤

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika stefanogabbana (@stefanogabbana)

#dgabaya ❤❤❤❤❤

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika stefanogabbana (@stefanogabbana)