Studniówka, czy nawet Sylwester lub bal karnawałowy – to takie okazje, gdy chcemy wyglądać pięknie i oryginalnie. I chociaż może zdarzyć się tak, że nasza wymarzona sukienka trafiła też w gust innej pani na tej samej imprezie, to jeśli wcześniej zadbamy o niepowtarzalne dodatki – i tak będziemy się czuć wyjątkowe.

Na wielkie wyjścia możemy sobie pozwolić na bogatą biżuterię. Zeberka poleca zwłaszcza dodatki określane jako vintage, które na aukcjach internetowych wystawiane są tylko po 1 sztuce.

Na Allegro.pl znajdziemy zakładkę – Biżuteria sprzed 1945 roku. I choć nie mamy pewności, czy rzeczywiście wystawiane tam dodatki są tak leciwe, to z pewnością znajdziemy coś niepowtarzalnego – czego nie kupimy z zwykłym sklepie.

Najbardziej stylowe gwiazdy lubują się w połączeniach nowego ze starym. Zestaw: sukienka o nowoczesnej linii i biżuteria vintage to hit nie tylko jednego sezonu.

Na Sylwestra, czy studniówkę możemy sobie zafundować takie cuda, jak: naszyjnik z czarnych pereł, srebrną bransoletę z naturalnymi granatami, czy ametystami, kolczyki z perłą lub rubinowy naszyjnik. Wybór jest ogromny – wszystko zależy od naszych upodobań i zasobności portfela.

Dodatki Vintage
srebrna bransoleta z naturalnymi granatami

Dodatki Vintage
bransoleta z ametystami

Dodatki Vintage
kolczyki z perłą

Dodatki Vintage
rubinowy naszyjnik