Wbrew pozorom wcale musisz mieć szafy wypełnionej ubraniami, by wyglądać modnie. To dodatki sprawiają, że cała stylizacja nabiera charakteru i wyrazistości. Wystarczy, że uzupełnisz swój codzienny strój etniczną biżuterią, plecioną torebką, satynową chustą lub… założysz cienkie skarpetki. Tak, to właśnie ten niepozorny element jest teraz obowiązkowym dodatkiem, który zestawiamy z eleganckimi szpilkami lub letnimi sandałkami.

Może wydawać się to odrobinę szalone, ale przypomnij sobie stylizacje z lat 90. – cienkie skarpetki były wtedy obowiązkowym dodatkiem. A skoro trendy z tamtych lat właśnie powracają do nas ze zdwojoną siłą, to ten element również warto włączyć do swojej garderoby.

TO NAKRYCIE GŁOWY ZNÓW STAJE SIĘ MODNE. SPRAWDŹ JAK JE NOSIĆ

Cienkie skarpetki do kostki to prawdziwy hit tego lata, który pokochały już największe fashionistki i influencerki. Można łączyć je w dowolny sposób – z klasycznymi szpilkami i elegancką spódnicą, z szerokimi spodniami i sandałkami, a nawet szortami lub luźnym żakietem oversize. Możliwości jest naprawdę wiele. Jednolite modele, w kropki, z delikatnnym opalizującym efektem lub klasyczne kabaretki – wszystkie prezentują się pięknie. A oto najciekawsze inspiracje:

TRENDY Z LAT 60. TE UBRANIA NIGDY NIE WYJDĄ Z MODY