Sezon ślubny oficjalnie rozpoczęty! Kolejne gwiazdy zaskakują dobrymi wiadomościami, do ich grona dołączyła właśnie Doda! Na jej Instagramie pojawiły się właśnie zdjęcia, które zdradziły, że piosenkarka stanęła wczoraj na ślubnym kobiercu!

ZOBACZ: WOW! WIEDZIAŁYŚCIE, ŻE DODA MA TAK SZCZUPŁĄ TALIĘ?

Doda musiała planować swój wielki dzień już od wielu miesięcy. Trzymała jednak wszystko w tajemnicy, wszystko po to, aby uniknąć nadmiernego zainteresowania mediów. Zaraz po ceremonii zaślubin przerwała milczenie i pochwaliła się zdjęciem obrączek.

– Kochani , z radosnym sercem informuje Was jako pierwsza :wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu moge powiedzieć ,ze osoba ,której oddalam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie moj ukochany i przyjaciel.Ta mieszanka stala się możliwa dzięki temu, że rosła w sile z dala od mediów…ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią!!!!KOCHAM GO! – napisała.

Na zdjęcia jej sukni ślubnej nie trzeba było długo czekać. Niestety Doda nie pokazała póki co całej kreacji, widzimy zaledwie jej mały fragment. Wygląda na to, że sukienka jest romantyczna i utrzymana w najmodniejszym stylu.

– W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii,moim drugim domu miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub.Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego ,mądrego , bezinteresownego i oddanego… Wyobrażam sobie teraz Wasze miny i szok ale na opowieść jak do tego doszło i jakie kierowały mną intencje by ukryć to do samego końca ,przyjdzie czas.Teraz trzymajcie za nas kciuki i cieszcie sie prosze moim szczęściem – brzmi jej wpis.

Zaskakującym elementem jej ślubnej stylizacji jest również… welon! Musimy przyznać, że prezentowała się pięknie!

ZOBACZ: DODA I RADEK MAJDAN NIE ZAPROSILI SIĘ NA SWOJE ŚLUBY, BO…

GRATULUJEMY!