Ostatnio pisałyśmy o nowym wyglądzie Dody w kontekście jej figury. Niedawno opublikowane zdjęcia pokazują, że piosenkarka mocno schudła. Wokół tego tematu powstało spore zamieszanie. Jej fani zastanawiali się czy przyczyną jej nowego wyglądu jest stres spowodowany pracą, czy nowa dieta i ćwiczenia. Niektórzy z nich zaczęli nawet martwić się o jej zdrowie.

ZOBACZ TEŻ: JULIA WIENIAWA TESTUJE PODKŁAD ZNANEJ MARKI

Piosenkarka w najnowszym poście na Instgramie, uspokaja i tłumaczy, że już od wielu lat stawia na naturalny wygląd. A makijaż nakłada wyłącznie podczas wielkich wyjść i koncertów. Oprócz tego gwiazda wyznaje, że bardzo dba nie tylko o kondycję swojej skóry, ale przywiązuje również dużą uwagę do tego, co je.

Dla gwiazdy istotny jest wypoczynek oraz unikanie chemii i szkodliwych składników, które często są dodawane do kosmetyków.

Doda stawia na naturalność, a najlepszym dowodem na to jest powrót do naturalnego koloru włosów. Jak sama pisze:


Jak wiecie od zawsze jestem fanką zdrowego odżywiania i snu. Od kilku lat NIE MALUJE SIĘ NA CO DZIEŃ W OGÓLE. Moja cera totalnie odżyła i gdyby nie moja praca ,wyrzuciłabym z domu wszystko co nie pozwala jej oddychać. Koncerty, eventy ,sesje zdjęciowe rządzą się jednak swoimi prawami jakiś czas temu postanowiłam też wrócić do swojego naturalnego blondu i nie męczyć włosów chemią. Piszcie w komentarzach jak Wam się podoba efekt końcowy.

ZOBACZ TEŻ: JESTEŚ BLONDYNKĄ? LEPIEJ PONOWNIE PRZEJRZYJ SKŁAD SWOICH KOSMETYKÓW DO WŁOSÓW

Fanom piosenkarki bardzo podoba się jej nowy, naturalny kolor włosów oraz podejście do pielęgnacji i niemęczenie skóry grubą warstwą makijażu.

A Wam jak się podoba?

Doda wraca do naturalnego koloru włosów i rezygnuje z makijażu