Doda dała się namówić magazynowi Uroda na wywiad. Co w nim znajdziemy? Laurkę, którą sama sobie funduje. Czytając jej wypowiedzi natkniemy się na często powtarzane „mam silną osobowość”, ale z ciekawością przeczytać można o tym, jak dba o urodę. Bo co jak co, ale na Dodę lubi się patrzeć.

Jak ona to robi? Okazuje się, że piosenkarka nie przepada za długimi rytuałami piękności, chociaż jest perfekcjonistką i nie zniosłaby żadnej wady na ciele. Jest wielką fanką długich paznokci, jej manikiurzystka przyjeżdża do niej z Łodzi raz w tygodniu.

ulubione kosmetyki DodyDobrze się odżywia, bo problemy z kręgosłupem i mięśnie z tendencją do szybkiego zwiększania swojej masy nie pozwalają jej na intensywne treningi. Śpi po 12 godzin, nie słodzi, nie soli. Waży zaledwie 53 kilo.

W pielęgnacji ciała Doda konsekwentnie wierna jest opaleniźnie („blada skóra jest aseksualna”). Na co dzień używa masła do ciała, regularnie też oddaje się zabiegom w spa.

Twarz to jednak rzecz najważniejsza – Doda przyznaje, że najbardziej lubi kremy marki Kanebo i… makijaż. Szczególnie błyszczyki, bo – jak twierdzi – to jej największy nałóg.

– Zaczęłam malować się od 11. roku życia, zawsze mnie to fascynowało. Dlatego jeśli teraz nie mam swojej makijażystki, nie widzę większego problemu – potrafię zrobić sobie taki make-up, że wszystkich zadziwiam – chwali się.

Na co dzień maluje się już mniej intensywnie, chociaż miewała różne okresy.

– Kiedyś wstawałam i odbywałam ten sam rytuał: podkład, kredka, eye-liner itd. Teraz mam to gdzieś. Nie mam już problemów z cerą, więc niczego nie muszę maskować. Nakładam krem, tuszuję rzęsy i maluję usta błyszczykiem. I mam wszystko w d…!

Cały wywiad z Dodą przeczytacie na stronie magazynu Uroda.

ulubione kosmetyki DodyULUBIONE KOSMETYKI DODY

Makijaż

– wydłużający i pogrubiający rzęszy tusz Lash Queen Feline Blacks
– brązujący róż MAC, odcień Harmony
– podkład ze złotymi drobinkami w kolorze NC400, MAC
– błyszczyki Juicy Tubes Lancome, Givenchy i Lip Fusion

Włosy

– jedwab w płynie marki Joico i CHI Farouk
– szampon do włosów blong TiGi
– lakier do włosów z mieniącymi się drobinkami Alfa Pars Milano
– odżywka do włosów Ciment Thermique Kerastase i Reperative L’Oreal Professionnel

Ciało

– masło do ciała Biotherm

Twarz

– krem i maska Kanebo