Wkrótce minie rok, jak Doda ogłosiła, że zawiesza swoją muzyczną działalność, by skupić się na innych aktywnościach. Kariera Dody wyhamowała, ale zapowiada się wielki powrót na scenę. Informacja, że piosenkarka wystąpi na sylwestrowym koncercie sprawiła, że jej fani poczuli ekscytację! Piosenkarka zdradziła, w jakiej kreacji wystąpi. Zobaczcie koniecznie, jak prezentuje się sylwestrowa kreacja Dody!

Anna Mucha w świątecznej stylizacji polskiej marki. Teraz ta sukienka jest na promocji!

Zawieszenie kariery muzycznej

Doda na samym początku 2020 roku zapowiedziała przerwę w karierze muzycznej. To był dla wszystkich fanów piosenkarki szok – przez wiele lat piosenkarka regularnie koncertowała i wydawała albumy. Jednakże jej przerwa nie oznaczała zniknięcia ze świata show-biznesu. Ten rok Doda poświęciła na zajmowanie się produkcją filmową. Poza pracą na planie, gwiazda inwestowała dużo czasu w siebie, co mogliśmy obserwować na Instagramie. W tym roku pojawiło się mnóstwo postów, w których sama gwiazda przyznawała, że obecnie jest w najlepszej formie życia. Jednakże wkrótce kończy się rok 2020. Piosenkarka zapowiedziała powrót na scenę. I to nie w byle jakim stylu! Sylwestrowa kreacja prezentuje się fenomenalnie!

Agnieszka Kaczorowska w cudnej sukience polskiej marki. Idealna do combat boots lub długich kozaków

Sylwestrowa kreacja Dody

Wiele osób wyczekiwało na moment, w którym Doda ogłosi powrót na scenę muzyczną. Cóż – wszystkie te osoby już nie muszą dłużej czekać! Okazało się, że gwiazda wystąpi podczas jednego z koncertów sylwestrowych! Na instagramowym profilu Dody pojawiły się zdjęcia zza kulis nagrania spotu promującego sylwestra. Jak się okazuje, Doda weźmie udział w Sylwestrze z Polsatem. Doda postawiła na fenomenalną kreację, która zwala z nóg! To asymetryczna biała sukienka, która pięknie eksponuje ramiona. Talia została podkreślona błyszczącym gorsetem. Sukienka została stworzona przez Queens Factory, czyli firmę zajmującą się tworzeniem kreacji scenicznych. Fani są zachwyceni! A jak Wam podoba się powrót Dody?