Doda – mimo że sama uważa siebie za oryginalną i ze wszech miar wspaniałą – bardzo często krytykowana jest za wtórność w kwestii stylu.

W licznych komentarzach zarzucaliście jej powielanie strojów, w których wcześniej pokazywały się zachodnie gwiazdy, takie jak Britney Spears, Rihanna czy Christina Aguilera, a jej ostatnie wydania bardzo przypominają stylistykę Lady GaGi.

W klimacie tej obecnie bardzo modnej piosenkarki utrzymane były akcesoria, w jakich Rabczewska pokazała się w minioną niedzielę na Festiwalu Pierogów w Bychawie.

Do swojego tradycyjnego sadomasochistycznego zestawu scenicznego „zapożyczonego” od Rihanny, Dorota dodała znajomo wyglądającą kokardę na włosy. A w wydaniu prywatnym pojawiła się w dużych, czerwonych okularach przeciwsłonecznych o nieco futurystycznym kształcie. Oba te elementy są charakterystyczne dla Lady GaGi.

Parafrazując Dodę, twierdzimy, że Lady GaGa może być tylko jedna i uważamy, że z tak wysokim ilorazem inteligencji potwierdzonym przecież odpowiednimi papierami, Rabczewska mogłaby wysilić się na coś bardziej niepowtarzalnego.

A jakie jest Wasza zdanie o wzorowaniu się Dody na zagranicznych piosenkarkach?

 Doda naśladuję Lady GaGę

 Doda naśladuję Lady GaGę

 Doda naśladuję Lady GaGę