Księżna Diana była prawdopodobnie jedną z największych wpływowych influencerek swoich czasów. Tak naprawdę synowe Diany regularnie szukają w swojej teściowej inspiracji. Kate Middleton na przykład jest wielką fanką kropek, tak jak niegdyś Diana.

Jeśli chodzi o Meghan Markle, przy wielu okazjach wyciągała ona stylizacje z podręcznika stylu Diany. Może o tym świadczyć na przykład Dzień Pamięci w 2019 roku. Wystarczy spojrzeć na jej zdjęcie. Podobieństwo jest niezaprzeczalne. Królewskie ikony naśladują księżną Dianę. Zaczęli robić to również zwykli śmiertelnicy.  Na Twitterze panuje moda na punkcie swetra z lat 80. I fani Diany naprawdę go uwielbiają.

Księżna Diana przewidziała swój śmiertelny wypadek samochodowy w przerażającej notatce

Najpierw cofnijmy się jednak do lat osiemdziesiątych. Pamiętacie może słynny czerwony sweter z owcami? Stylizacja ta była tak kultowa, że współcześni projektanci ponownie zdecydowali się produkować ten model swetra. Seria wyprzedała się jak świeże bułeczki. Tym razem sweter ponownie pojawił się na ustach ludzi ze względu na ikonę muzyki emo lidera zespołu My Chemical Romance. Gerard na jednym ze swoich koncertów miał niedawno kultowy sweter w owce. Twitter oszalał. Jeden z fanów księżnej Diany napisał, że byłaby zachwycona, widząc ikonę muzyki emo w swetrze, który tak bardzo lubiła.

Jakie studia skończyły polskie gwiazdy?